Expertní překlad do portugalštiny

Expertní překlady manuálů a softwarových komponent pro ovládací prvky strojů a robotů. Portugalské technické a obchodní překlady. Kontakt na manažera překladů: 608 666 582

Expertní překlady manuálů a softwarových komponent pro ovládací prvky strojů a robotů. Portugalské technické a obchodní překlady. Kontakt na manažera překladů: 608 666 582

Minulý týden jsme uzavřeli dohodu o poskytování služeb s českou exportní firmou exportující do zemí s portugalsky hovořícími obyvateli. Dohoda se týká dvouleté spolupráce a překladu více, než 20000 normovaných stran technických překladů. Jedná se o striktně interní spolupráci se sdílením obrovského know-how společnosti při dodržení maximálních zásad mlčenlivosti ze strany týmu překladatelů.

Překlady do portugalštiny

Celkové dílo v portugalském jazyce se bude týkat desítky segmentů aktivit daného českého výrobce. Překladatelský kontrakt se pojednává od přesunu výroby až po výrobní postupy a implementaci všech ekonomicko-manažerských metod do cizího jazykového a národního prostředí. Práce na překladech do portugalštiny potrvá 2 roky a 20000 výsledných stran překladu bude rozložena v poměru 4:5, tzn. že se očekává větší část pro překlad až v pátém trimestru překladatelského kontraktu. Na překladech bude celkem spolupracovat 7 odborníků na portugalský jazyk, naši kolegů-profesionálních překladatelů z/do portugalštiny.

Překlady do portugalštiny

Tým pro portugalské překlady je složen ze 3 českých a 4 rodilých mluvčích se sídlem v Riu i Sao Paulu. Komunikace v týmu probíhá standardními nástroji včetně metod kombinovaných. Pro tvorbu překladových pamětí-tedy systému překladu využijeme nástrojů pro profesionální překladatele v multi-level modalitě.

Překlady do portugalštiny

  • překlady technické v rozšířeném módu: z angličtiny, slovenštiny, češtiny, němčiny, italštiny, apod.
  • překlady s ověřením: překlady rodných listů, překlady rejstříků, překlady dokladů o vzdělání
  • rychlé doručení a svižná domluva s překladatelem
  • doručení po celé ČR

PORTUGALŠTINA vs. NĚMČINA

Portugalštinu dokážeme aktivně překládat v technických oborech, také z němčiny. Dalšími výchozími samozřejmostmi pro zdrojový jazyk jsou: angličtina, španělština, italština, apod. PORTUGALSKÝ PŘEKLAD realizujeme po pečlivém zvážení systémových odlišností daného oboru poptávajícího klienta. Portugalský překlad prochází korekturou rodilého mluvčího. Překlad do portugalštiny provádíme v časové normě cca: 6 stran denně.

German-holand and german-sweden tecnical translations

Žádáte-li od nás delší spolupráci na poli portugalských překladů, kontaktujte nás prosím ZDE.

ShareŠtítky: ,