Technicko hosporářské překlady z/do čínštiny

Technicko hospodářské překlady z/do čínštiny pro výrobní podniky. Překlady z/do čínského jazyka v rámci techniky, hospodářství, ekonomie. Rychlý kontakt: 608 666 582.

Překlady z/do čínštiny: Technicko hospodářské překlady z/do čínštiny pro výrobní podniky. Překlady z/do čínského jazyka v rámci techniky, hospodářství, ekonomie. Rychlý kontakt: 608 666 582.

Náš tým překladatelů ve spolupráci se dvěma kolegy – sinology – provádí technickohospodářské překlady v rámci čínského jazyka. Do spisovné čínštiny překládáme všechny texty mající za svůj pracovní obsah techniku, hospodářství, nebo ekonomickou náplň.

Překlady z/do čínštiny

Taktéž překlady práva z/do čínštiny mohou být považovány svou typologií za hospodářský text, neboť smluvní vztahy při obchodování s čínou a z nich pramenící obchodní smlouvy, jsou vlastně právně-hospodářskou tématikou.

Překlady z/do čínštiny

U překladů z/do čínštiny naši kolegové striktně dbají na kvalitu čínského překladu, nebo překladu do českého jazyka právě z čínštiny, neboť čínský text a spolupráce na poli překladů čínského jazyka jsou pro nás ihned vedle dalších exotičtějších jazyků svým způsobem prestižním oborem, ve kterém, věřím, již nějakým způsobem vynikáme.

Pro další informace ohledně překladů z/do čínského jazyka, nás kontaktujte ZDE.

ShareŠtítky: ,