12 soudních tlumočníků ruštiny – Praha

 • 1.4.2013
Soudní tlumočníci anglického jazyka v Praze. Dostupnost ve všech částech. Pro kontakt klikněte na obrázek. Expresní kontakt 608 666 582

Soudní tlumočníci anglického jazyka v Praze. Dostupnost ve všech částech. Kontaktujte nás od 8:00 – 21:00 / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Rychlé překlady v Praze. Předání překladu v nočních hodinách. Předání překladu o víkendech. Expresní kontakt: +42 608 666 582.

 • rychlý překlad z/do ruštiny s ověřením
 • ceny překladu s ověřením v Praze od 400 Kč / stranu
 • překlad lékařské zprávy od 330 Kč / stranu
 • překlad smlouvy do ruštiny od 350 Kč / stranu
 • sleva 21 % pro neplátce DPH
 • expresní kontakt: 608 666 582

 

Také v Praze disponujeme velmi silnou základnou tlumočníků/překladatelů pro ruský jazyk. 6 našich kolegů a 6 kolegyň – vše soudní tlumočníci ruštiny, vládnou vysokou kapacitou pro ruský překlad, tedy překlad vyhotovovaný v rámci ruského jazyka. Naproti tomu je soudní překlad ještě kvalifikací navíc a tlumočník disponující razítkem soudního tlumočníka může překládat s garancí vůči státu, občanům, institucím.

PRAŽSKÉ LOKALITY:

 • soudní překlad ruštiny Praha Milady Horákové
 • soudní překlad ruštiny Praha Náměstí Republiky
 • soudní překlad ruštiny Praha Václavské Náměstí
 • soudní překlad ruštiny Praha Vinohrady

Překladatel ruského jazyka: plné moci, smlouvy

Minulý týden se nám dostalo do ruky pár velmi zajímavých dokumentů k překladu z ruštiny. V této paletě se nacházely doklady k překladu jako: Překlad plné moci z ruského jazyka + ověření, Překlad oddacího listu z obřadu proběhnutého v Praze 4, Překlad smlouvy o obchodním zastoupení z ruštiny do českého  jazyka + ověření (ruský klient žádal překlad soudním tlumočníkem, jelikož obchodní partner byl Čech a bylo nutno právní materiál prezentovat dvojjazyčně s ověřením).

Tlumočení: soudní

Kolegové – soudní tlumočníci ruského jazyka – jsou rozmístěny v těchto oblastech Prahy: Praha 1 – 2 tlumočníci pro jazyk ruský, Praha 2 – 2 soudní tlumočníci jazyka ruského, Praha 3 – 2 tlumočníci pro překlady z/do ruštiny s razítkem, Praha 4 – 2 tlumočníci pro překlad s ověřením, Praha 5 – 2 tlumočníci pro oficiální překlad, Praha 6 až 22 – 2 tlumočníci jazyka ruského.

DALŠÍ JAZYKY PRO SOUDNÍ PŘEKLAD V HLAVNÍM MĚSTĚ

Další časté jazyky, jsou definovány, jako překlady do angličtiny Praha, překlady z angličtiny v Praze, překlady do němčiny Prahapřeklady do ruštiny, překlady do portugalštiny v Praze, překlady maďarštiny Praha, překlady bulharštiny Praha, překlady slovinštiny, překlady švédštiny Praha, překlady turečtiny Praha, překlady do španělštiny Praha, překlady do francouzštiny Praha, překlady do holandštiny Praha.

Žádáte-li pohotový překlad od soudního tlumočníka ruštiny na území Prahy, kontaktujte nás ZDE.

Nejčastější otázky a odpovědi v oboru překladatelství 15

 
 
Share Button
Zařazeno do témat: , ,