Medicínské překlady: 8 lékařů na jednom místě

Medicínské překlady z/do angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlad lékařem. Garantovaný překlad. Expresní kontakt: 608 666 582.

Medicínské překlady z/do angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlad lékařem. Garantovaný překlad. Expresní kontakt: 608 666 582.

V rámci medicínských překladů jsme v létě 2013 zpracovali celou řadu dokumentů. Mezi nejčetnější z nich patřili překlady lékařských zpráv – co do počtu. Co do objemu ale s nižším počtem se dají počítat překlady farmaceutických studií a medicínské překlady tzv. medicínské techniky, obojí pro významné obchodní a farmaceutické společnosti.

Medicínské překlady: statistika

Dle statistik padlo během letních měsíců více, než 1600 normovaných stran medicínských překladů, z toho cca 650 stran na překlady lékařských zpráv a dalších 950 se týkalo 8 farmaceutických studií, dvou manuálů k lékařským/rehabilitačním zařízením a překladů s obsahem komerčního popisu léčiv.

Medicínské překlady: lékaři

Pro naše kolegy-lékaře to znamenalo přeložit více, než 800 normovaných stran medicínského textu za měsíc červenec a dalších cca 750 za měsíc srpen. Dohromady to dělalo asi 2000 hodin překladatelské práce za celé dva letní měsíce. Pro našeho průměrnou intenzitou pracujícího lékaře tzv. cca 30 hodin týdenní práce na textech.

Žádáte-li od nás medicínský překlad s garantovanou kvalitou za výbornou cenu, kontaktujte nás ZDE.

Share ButtonŠtítky: , , , ,