Obchodní překlady: klienti si žádají zveřejnění resume

  • 19.11.2013
Obchodní překlady a překlady obchodních smluv. Veškeré firemní překlady agendy a souvislých dokumentů pro obchod. Obchodování a překlady. Expresní kontakt: +420...

Obchodní překlady a překlady obchodních smluv. Veškeré firemní překlady agendy a souvislých dokumentů pro obchod. Obchodování a překlady. Expresní kontakt: +420…

Pro řadu našich firemních klientů vydáváme dnes krátkou obchodní zprávy týkající se krátkých a středně dlouhých obchodních překladů do 24 hodin. U překladů v tomto režimu vycházíme vždy z požadavku klienta, který zní téměř vždy klasickou větou: žádáme překlad do zítřejšího rána (smlouvy, výpisy, plné moci, podklady pro jednání, EU).

Obchodní překlady: čas

Časový rozsah ve kterém klienti popisují svůj požadavek se pohybuje cca: od 11 hodin do 14 hodin. Tedy většinou v době polední. U většiny těchto transakcí se daří velmi flexibilní domluva: co se termínu, času předání i ceny týká. S klienty v tomto duchu zazní většinou rychlá telefonická komunikace následovaná e-maily s posláním dokumentů a potvrzení objednávky. Pro většinu klientů pracujeme formou – faktura se splatností.

Obchodní překlady: termíny

Transakce typu: velmi expresní překlad z vlámštiny, angličtiny, švédštiny, němčiny, polštiny – hodnotíme stav našich kolegů, který je vždy dělen v aloritmu: kapacita vs. termín. Vždy totiž necháváme jednoho kolegu k dispozici pro urgentní zakázky. Tedy záležitosti našich klientů řešitelné do 24 hodin (někdy to bývá i méně, např. 3, 6, 12 hodin).

Žádáte-li od nás expresní překlad z vlámštiny, angličtiny, němčiny apod., kontaktujte nás prosím ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,