Ověřené překlady z/do arabštiny – Praha

  • 24.4.2013
Arabský jazyk v Praze. Arabian language/Sworn translation in Prague. Soudně ověřené překlady z/do arabštiny. Překlady do arabštiny z češtiny, nebo angličtiny, popřípadě dalších jazyků. Expresní kontakt: 608 666 582

Arabský jazyk v Praze. Arabian language/Sworn translation in Prague. Soudně ověřené překlady z/do arabštiny. Překlady do arabštiny z češtiny, nebo angličtiny, popřípadě dalších jazyků. Expresní kontakt: +420 608 666 582

  • ověřené překlady arabštiny od 500 Kč za stranu
  • předání překladu v centru Prahy
  • ověřené překlady většího rozsahu od 450 Kč / stranu
  • sleva 21 % na překlad pro neplátce DPH
  • expresní kontakt: 608 666 582

 

Arabský jazyk v Praze. Soudně ověřené překlady z/do arabštiny. Překlady do arabštiny z češtiny, nebo angličtiny, popřípadě dalších jazyků. Nejčastější obsah, nebo typologie překládaných listin/dokladů: překlad obchodních dokladů – překlad do spisovné arabštiny, překlad úředních dokladů – překlad do spisovné arabštiny, překlady osobních dokladů – překlad do spisovné arabštiny, překlady matričních listin – překlad do spisovné arabštiny, překlady rozvodových rozsudků – překlad do spisovné arabštiny, překlady oddacích listů – překlad do spisovné arabštiny.

Ověřené překlady z/do arabštiny – Praha

Nadále vypracováváme: překlady výpisu z trestního rejstříku – překlad do spisovného arabského jazyka, překlady výpisu z obchodního rejstříku – překlad do spisovné arabštiny, založení společnosti, založení pobočky – spisovný arabský jazyk, stanovy společnosti – překlad do spisovné arabštiny,certifikáty kvality ISO – překlad do spisovné arabštiny, dodavatelské a jiné obchodní smlouvy – překlad do spisovné arabštiny, překlady vysvědčení, diplomů a certifikátů – překlad do spisovné arabštiny, překlady všech osobních a matričních dokladů – překlad do spisovné arabštiny.

Ověřené překlady z/do arabštiny – Praha

Pojmy související se soudně ověřeným překladem z/do spisovného arabského jazyka/arabian literary language: doložka soudního tlumočníka arabského jazyka, razítko soudního tlumočníka arabského jazyka, ověřená listina pro soudního tlumočníka arabského jazyka, ověřený překlad vyhotovený tlumočníkem arabštiny, právní platnost ověřeného překladu. Další časté jazyky, jsou definovány, jako překlady do angličtiny, překlady z angličtiny, překlady do němčinypřeklady do ruštiny, překlady do portugalštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

Pro blížší informace a způsobu předání, nebo doručení listin k překladu z/do arabštiny, nás kontaktujte ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: