Ověřený překlad angličtiny rychle!

  • 25.3.2013
Soudní překlady anglického jazyka v Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Hradci K., Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem. Volejte expresní kontakt pro bližší informacee. Povíme vám, kde se k vašemu místu vyskytuje nejblíže tlumočník jazyka anglického. Expresní kontakt: 608 666 582

Soudní překlady anglického jazyka v Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Hradci K., Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem. Volejte expresní kontakt pro bližší informace. Povíme vám, kde se k vašemu místu vyskytuje nejblíže tlumočník jazyka anglického. Expresní kontakt: 608 666 582

Maturitní vysvědčení je jedna z nejčastějších položek, kterou u nás naše kolegyně překládá, tedy překládá s ověřením a jedná se o ověřený překlad z/do anglického jazyka.

Žádáte-li rychlý překlady s ověřením v celé ČR, kontaktujte nás ZDE.

U překladu maturitního vysvědčení se jedná mnohdy také o rychlost, kterou od nás zrovna dneska ráno vyžadovala jedna klientka – studentka. Potřebovala mít doklad o vzdělání přeložený pro účely zahraničního studia. Bylo nutností, tedy, přeložit maturitní vysvědčení za 24 hodin, resp. do 24 hodin jej dodat. Proto jsme neváhali ani chvilku a pustili se do práce.

Pro překlady maturitních vysvědčení je třeba ověřené kopie vysvědčení, ale ne ihned. Je zde možnost překladu z kopie scanované a provést fyzické svázání dokladu až posléze. Vzniká tak obrovská časová úspora ve prospěch klienta. Také dojde k úspoře nutných cest, nebo zasílání dvojí korespondence. Doklad se jednoduše nascanuje a začne se překládat.

Kompletní informace o překladu dokladů do angličtiny vám rádi poskytneme.

Pro překlady maturitních dokladů do anglického jazyka, nás kontaktujte na telefonním čísle, nebo E-mailu ZDE.

Anebo přímo na kontaktech níže:

Tým akademických překladatelů
Václavské náměstí 69 Praha 1
Tel: +420 608 666 582
Email: tymakademickychprekladatelu@gmail.com
Share Button
Zařazeno do témat: , , , , ,