Překlad rejstříku trestů: ceny

Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: Soudní, nesoudní a ověřené překlady: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Doslovná poptávka překladu: “Potřebovala bych poptat cenu a rychlost překladu těchto dvou výpisů. Klasicky to potřebuji CO NEJRYCHLEJI a zeptám se – děláte i soudně ověřené překlady?” Odpověď: ano. Metoda: PDF / klasicky svázání s originálem. Lokalita: Praha 1, Praha 2 (platí pro překlad v klasické podobě). PDF metoda – dodání neurčeno / E-mail.

Překlad rejstříku trestů  

Možnost dodání překladu rejstříku následující den v ranních hodinách. Předání překladu rejstříku – Praha. Jazyk překladu rejstříku: čeština – angličtina. Konkrétní hodina předání překladu rejstříku: 9:00. Přesná lokalita předání překladu: Praha 1.
V ostatních případech, zaslání překladu rejstříku elektronickou cestou a dodání překladu v papírově podobě poštou: do 1-3 pracovních dní. Žádáno z dalších lokalit ČR.

Cenové dělení překladu rejstříku:

  • PDF dnes, dodání od 11 – do 17 hodin: cena určena na počet kusů překladu.
  • PDF Cena s garancí dodání do 12. hodiny: expresní příplatek 30 % (při objednání překladu do 9:20 hod.).
  • PAPÍROVĚ dnes, expresní příplatek 20 % / 1 rejstřík – dodání do 17:00

STATISTIKA PŘEKLADŮ REJSTŘÍKŮ

Překlady rejstříků  patří mezi jedny z nejčastěji objednávaných překladů: nejčastěji se pak jedno překlad rejstříku do angličtiny nebo němčiny – realizované v Praze 1 a v Praze 2. Překlady rejstříků do angličtiny, pak mívají, ještě nějaká “lokálně faktografická” specifika, ale o těch až později a jinde.

2 DRUHY PŘEKLADU REJSTŘÍKŮ

U překladů rejstříků rozlišujeme dva časté překlady: rejstřík obchodní – tj. výpis z obchodního rejstříku vztahujícího se na překlady pro obchodní společností a občas také výpis z živnostenského rejstříku – tam to tvoří ale jen asi 5 % poptávek. Další velkou kategorií jsou rejstříky trestů, nebo-li celým názvem “VÝPIS Z REJSTŘÍKU TRESTŮ”. Překlad těchto dvou kategorií rejstříků probíhá přibližně 10 do týdne.

Překlady faktur a DPH: finanční správa

 

Žádáte-li  překlad rejstříku trestů  – kontaktujte nás expresně v Praze ZDE.

Share