Překlady Plzeň, překlad matričních dokladů Domažlice, Tachov, Bor, Strakonice, Horažďovice

  • 20.4.2018
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Ověření a zaslání překldu do schránky – zaslání překladu vysvědčení do Ostravy, Brna, Olomouce. Další města pro zaslání překladu vysvědčení: Ústí n. L., Chomutov, Teplice, Bílina, Liberec, Česká Lípa, Děčín. Doručení do schránky do 3 pracovních dnů. Super expresní soudní ověřené překlady listin a rozsudků do portugalštiny, smluv, plných mocí, rodných listů, oddacích listů, osvědčení o právní způsobilosti, dokladů o vzdělání. Praha v rámci jazyků: němčina a případně další jazyky, jako: angličtina, italština, ruština, portugalština, holandština, španělština. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22 (expresní překlady smluv a vysvědčení do anglického a německého jazyka – úhrada na fakturu nebo při převzetí překladu / možnost realizace PDF hybridního překladu a zaslání elektronickou cestou = vypracování v řádu hodin). Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacíh doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Soudně ověřené překlady ve všech městech ČR (soudní/úřední/ověřený překlad z/do němčiny soudní/úřední/ověřený překlad z/do ruštiny, z/do italštiny, z/do angličtiny, z/do polštiny, z/do švédštiny, z/do holandštiny, z/do arabštiny). Praha, Brno, Ostava, Olomouc, Plzeň a spádová oblast, Hradec K., Č. Budějovice, Liberec. Expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582 Tel: +420 608 666 582.

Jeden překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka jsme realizovali také v Západočeském kraji (Překlady Plzeň) v město Bor další překlad oddacího listu (Překlady matričních dokladů Plzeň) se realizoval nedalekém městě Tachov, Bor, Domažlice, Klatovy, Sušice, Strakonice: jsme dokázali realizovat překlad smlouvy z německého jazyka – vše dodáno do třech pracovních dnů, od doručení do schránky do města Klatovy.

PŘEKLADY MATRIČNÍCH DOKLADŮ PLZEŇ

Dále jsme realizovali překlad pracovní smlouvy z holandského jazyka v rozsahu pěti normovaných stran a to s doručením do schránky do 4 pracovních dnů klient dokládal originál pracovní smlouvy pro svázání z holandský překladem tak aby úředně ověřený překlad měl nejvyšší možnou platnost ověření v Plzni to jest plzeň-sever jsme realizovali překlad dvě maturitní vysvědčení čtyřicátých listů a šesti dalších matričních dokladů jako jeden úmrtní list, (A 1 formulářů a pracovních smluv – překlady smluv do portugalštiny, ruštiny, angličtiny, němčiny) rodných listů to vše v měsíci únor dodání nepřekročilo 3,5 až 4 pracovní dny s doručením do schránky Českou poštou a v jednom případě kurýrní společností doručení do druhého dne.

Překlady Plzeň – expresní překlady a překlady v západních Čechách

Nejčastější města pro dodání překladu v západních Čechách ale také v Jižních Čechách respektive v Západočeském kraji ale města nacházející se na jihu České republiky sou města plzeň-sever nadále Klatovy, Rokycany, Domažlice (C), Tachov, Bor, Janovice nad Úhlavou, Kašperské Hory, Kladruby, Kdyně, Měčín, Planá (překlady matričních dokladů Plzeň s doručením do schránky), Plánice, Plasy, Tam všude se žádal překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka s úředním ověřením dodáním do schránky

Nymburk – překlad s ověřením: II. nejčastější lokalitou doručování překladů od schránky – jsou střední Čechy

Překlad se soudním ověřením s apostilou českého ministerstva: termín a čas doručení – dva a půl pracovního dne, lokality Kralupy nad Vltavou a Roudnice nad Labem, typ doručení ověřeného překladu – doručení poštovní schránky. Další doručení ve Středočeském kraji – do poštovní schránky realizujeme v dalších Českých městech jako: Nymburk, Brandýs nad Labem, Beroun, Jílové u Prahy, Zdice, Poděbrady a Kolín.

Překlady Plzeň, Prachatice, Strakonice – překlady vysvědčení

Překlady maturitních vysvědčení oddacích listů a ročníkových vysvědčení v Jižních Čechách dodáváme ze 70% do města České Budějovice dalšími městy sestupně sou města Písek, Prachatice, Tábor, Strakonice, Jindřichův Hradec, a Český Krumlov. Tam všude jsme dokládal i překlad smlouvy z anglického nebo německého jazyka do třech pracovních dnů s doručením do schránky další doručení do schránky do 4 pracovních dnů se realizovala do města Písek a Tábor.

PŘEKLADY S OVĚŘENÍM BUDĚJOVICE – TÁBOR

V osmi případech klienti dodali originální dokument ve dvou případech se svazoval překlad neoriginální dokumentem a jednalo se o částečně neformální překlad v jednom případě jsme dodávali PDF Hybrid překlad maturitního vysvědčení a to do města České Budějovice kde klient žádá pouze PDF HYBRID německého jazyka což je trošku taková výjimka je častější hYbrid maturitního vysvědčení s překladem do Českých Budějovic dodáváme do jazyka anglického a je dodáván elektronicky ty to je brzdy jsou zpravidla realizovány v čase 2:00 až dva pracovní dny Jedná se tedy o extrémně rychlý neboli super rychlý překlad s možností dodání až do jedné hodiny jako jediný subjekt na trhu překladu.

Share Button