Překlady Plzeň, překlad matričních dokladů Domažlice, Tachov, Bor, Strakonice, Horažďovice

Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Ověření a zaslání překldu do schránky – zaslání překladu vysvědčení do Ostravy, Brna, Olomouce. Další města pro zaslání překladu vysvědčení: Ústí n. L., Chomutov, Teplice, Bílina, Liberec, Česká Lípa, Děčín. Doručení do schránky do 3 pracovních dnů. Super expresní soudní ověřené překlady listin a rozsudků do portugalštiny, smluv, plných mocí, rodných listů, oddacích listů, osvědčení o právní způsobilosti, dokladů o vzdělání. Praha v rámci jazyků: němčina a případně další jazyky, jako: angličtina, italština, ruština, portugalština, holandština, španělština. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22 (expresní překlady smluv a vysvědčení do anglického a německého jazyka – úhrada na fakturu nebo při převzetí překladu / možnost realizace PDF hybridního překladu a zaslání elektronickou cestou = vypracování v řádu hodin). Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacíh doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Soudně ověřené překlady ve všech městech ČR (soudní/úřední/ověřený překlad z/do němčiny soudní/úřední/ověřený překlad z/do ruštiny, z/do italštiny, z/do angličtiny, z/do polštiny, z/do švédštiny, z/do holandštiny, z/do arabštiny). Praha, Brno, Ostava, Olomouc, Plzeň a spádová oblast, Hradec K., Č. Budějovice, Liberec. Expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582 Tel: +420 608 666 582.

Jeden překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka jsme realizovali také v Západočeském kraji (Překlady Plzeň) v město Bor další překlad oddacího listu (Překlady matričních dokladů Plzeň) se realizoval nedalekém městě Tachov, Bor, Domažlice, Klatovy, Sušice, Strakonice: jsme dokázali realizovat překlad smlouvy z německého jazyka – vše dodáno do třech pracovních dnů, od doručení do schránky do města Klatovy.

PŘEKLADY MATRIČNÍCH DOKLADŮ PLZEŇ

Dále jsme realizovali překlad pracovní smlouvy z holandského jazyka v rozsahu pěti normovaných stran a to s doručením do schránky do 4 pracovních dnů klient dokládal originál pracovní smlouvy pro svázání z holandský překladem tak aby úředně ověřený překlad měl nejvyšší možnou platnost ověření v Plzni to jest plzeň-sever jsme realizovali překlad dvě maturitní vysvědčení čtyřicátých listů a šesti dalších matričních dokladů jako jeden úmrtní list, (A 1 formulářů a pracovních smluv – překlady smluv do portugalštiny, ruštiny, angličtiny, němčiny) rodných listů to vše v měsíci únor dodání nepřekročilo 3,5 až 4 pracovní dny s doručením do schránky Českou poštou a v jednom případě kurýrní společností doručení do druhého dne.

Překlady Plzeň – expresní překlady a překlady v západních Čechách

Nejčastější města pro dodání překladu v západních Čechách ale také v Jižních Čechách respektive v Západočeském kraji ale města nacházející se na jihu České republiky sou města plzeň-sever nadále Klatovy, Rokycany, Domažlice (C), Tachov, Bor, Janovice nad Úhlavou, Kašperské Hory, Kladruby, Kdyně, Měčín, Planá (Překlady matričních dokladů Plzeň), Plánice, Plasy, Tam všude se žádal překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka s úředním ověřením dodáním do schránky

Nymburk – překlad s ověřením: II. nejčastější lokalitou doručování překladů od schránky – jsou střední Čechy

Překlad se soudním ověřením s apostilou českého ministerstva: termín a čas doručení – dva a půl pracovního dne, lokality Kralupy nad Vltavou a Roudnice nad Labem, typ doručení ověřeného překladu – doručení poštovní schránky. Další doručení ve Středočeském kraji – do poštovní schránky realizujeme v dalších Českých městech jako: Nymburk, Brandýs nad Labem, Beroun, Jílové u Prahy, Zdice, Poděbrady a Kolín.

Překlady Plzeň, Prachatice, Strakonice – překlady vysvědčení

Překlady maturitních vysvědčení oddacích listů a ročníkových vysvědčení v Jižních Čechách dodáváme ze 70% do města České Budějovice dalšími městy sestupně sou města Písek, Prachatice, Tábor, Strakonice, Jindřichův Hradec, a Český Krumlov. Tam všude jsme dokládal i překlad smlouvy z anglického nebo německého jazyka do třech pracovních dnů s doručením do schránky další doručení do schránky do 4 pracovních dnů se realizovala do města Písek a Tábor.

PŘEKLADY S OVĚŘENÍM BUDĚJOVICE – TÁBOR

V osmi případech klienti dodali originální dokument ve dvou případech se svazoval překlad neoriginální dokumentem a jednalo se o částečně neformální překlad v jednom případě jsme dodávali PDF Hybrid překlad maturitního vysvědčení a to do města České Budějovice kde klient žádá pouze PDF ibrido německého jazyka což je trošku taková výjimka je častější hYbrid maturitního vysvědčení s překladem do Českých Budějovic dodáváme do jazyka anglického a je dodáván elektronicky ty to je brzdy jsou zpravidla realizovány v čase 2:00 až dva pracovní dny Jedná se tedy o extrémně rychlý neboli super rychlý překlad s možností dodání až do jedné hodiny jako jediný subjekt na trhu překladu.

Share Button