Překlady ruštiny: „perevody“

 Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Překlady ruštiny od akademiků/Pracovní portfoĺio překladů: Překlady ruštiny od akademiků za cenu fair play. Překlady ruštiny neobsahující zprostředkovací poplatek, který se běžně dostane až nad 60 % ceny překladu. Překlady ruštiny bez agenturních poplatků jsou překlad ruštiny vyhotovované stejnými překladateli, jako překlad ruštiny vyhotovené překladateli pod záštitou takových agentur, které vysoké zprostředkovací poplatky poskytují. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlad. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech.

Překlady ruštiny s ověřením

Překlady ruštiny bez agenturních poplatků: Překládané jazyky (tým 20 překladatelů a překladatelek / soudních tlumočníků a tlumočnic): angličtina (i s ověřením), němčina (i s ověřením), ruština (i s ověřením), italština (i s ověřením), francouzština (i s ověřením). Překlady se soudním ověřením dodáváme také v prokombinacích s jinými jazyky a razítky (zajistíme vidimace, aspostily, super legalizace). To vše i v expresních a velmi expresních termínech, např. do půl dne od zadání překladu. Co se samotné expresnosti týká, jsme v jistých případech zajisti i do 1 hodiny od objednání.

Termíny překladů: ruština

Další statistiky délky vypracování překladu: 1) Akademičtí překladatelé vyhotovují překlad ruštiny běžných evropských jazyků na kvalitní úrovni a v krátkých časových intervalech. Překlady ruštiny 1 normované strany do 90 minut od zadání překladu, 2) Překlad 20 NS týmem 4 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu + synchronizace jednotnosti překladu, 3) Překlad 40 NS týmem 8 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu – synchronizace jednotnosti překladu, 4)Překlad 1 NS do 60 až 90 minut od zadání překladu. Překlad 2000 NS za „asistence“ aplikace / programu pro profesionální překladatele Trados studio 2011 při výkonu 10 překladatelů – čas 1 týden od zadání překladu. Tento program dokáže ušetřit až 20 % práce na velkých a zejména tématicky opakujících se českých a ruských souborech.

Překlady ruštiny – rozpětí

Překlady z/do ruštiny. Obchodní překlad/переводы в области бизнеса. Ruské expresní překlad z medicíny, překlad smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expresním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlad. Překlady 1 NS do 1 hodiny od zadání. Ceny bez zprostředkovacích poplatků. Překlady soudní, tzv. překlad ověřené. Překlady pro potřeby soudů, škol a úřadů. Technické překlad: manuály, příručky, kompletní technická dokumentace.

Expresní překlad ruštiny

Expresní a běžné překlad z/do ruského jazyka. Obchodní překlad/переводы в области бизнеса. Ruské expresní překlad z medicíny, překlad smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expresním vyhotovení.  Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582. Překlady ruštiny: technické překlad, medicínské překlad.

Žádáte-li precizní překlad z/do ruštiny od akademiků, kontaktujte nás ZDE.

 

 

 

Share Button