Překlady ruštiny: „perevody“

Překlady z/do ruštiny. Obchodní překlady/переводы в области бизнеса. Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů - tlumočník jazyka ruského - je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582
Překlady ruštiny: technické překlady, medicínské překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Překlady ruštiny od akademiků/Pracovní portfóĺio překladů: Překlady ruštiny od akademiků za cenu fair play. Překlady ruštiny neobsahující zprostředkovací poplatek, který se běžně dostane až nad 60 % ceny překladu. Překlady ruštiny bez agenturních poplatků jsou překlady ruštiny vyhotovované stejnými překladateli, jako překlady ruštiny vyhotovené překladateli pod záštitou takových agentur, které vysoké zprostředkovací poplatky poskytují.Překlady ruštiny bez agenturních poplatků: Překládané jazyky (TÝM 20 PŘEKLADATELŮ): angličtina (i s ověřením), němčina (i s ověřením), ruština (i s ověřením), italština (i s ověřením), francouzština (i s ověřením).

Termíny překladů: ruština

Další statistiky délky vypracování překladu: 1) Akademičtí překladatelé vyhotovují překlady ruštiny běžných evropských jazyků na kvalitní úrovni a v krátkých časových intervalech. Překlady ruštiny 1 normované strany do 90 minut od zadání překladu, 2) Překlad 20 NS týmem 4 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu + synchronizace jednotnosti překladu, 3) Překlad 40 NS týmem 8 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu – synchronizace jednotnosti překladu, 4)Překlad 1 NS do 60 až 90 minut od zadání překladu. Překlad 2000 NS programem Trados studio 2011 při výkonu 10 překladatelů – čas 1 týden od zadání překladu.

Překlady ruštiny: rozsahy

Překlady z/do ruštiny. Obchodní překlady/переводы в области бизнеса. Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expersním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Překlady 1 NS do 1 hodiny od zadání. Ceny bez zprostředkovacích poplatků. Překlady soudní, tzv. překlady ověřené. Překlady pro potřeby soudů, škol a úřadů. Technické překlady: manuály, příručky, kompletní technická dokumentace.

Žádáte-li precizní překlad z/do ruštiny od akademiků, kontaktujte nás ZDE.

 

 

 

Share Button