Překlady smluv do angličtiny

  • 27.12.2020
Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacíh doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

  • překlad krátkých smluv pro firmy na počkání
  • překlad firemní agendy a dodatků ke smlouvám
  • 21 % sleva na DPH pro koncové zákazníky
  • výhodné ceny + překlad smluv s ověřením
  • expresní kontakt: 608 666 582

Překlady občanských smluv  / právní překlad angličtiny (v kombinaci s dalšími jazyky, tj. jazyky, tj. jazykové kombinace plynoucí ze zpracovatelských požadavků na dané páry: angličtina – němčina, angličtina – ruština, angličtina – italština, angličtina – portugalština, angličtina – španělština, angličtina – finština, angličtina – norština, angličtina – švédština, angličtina – slovenština).

PŘEKLADY SMLUV MIMO ANGLICKÉ

Překladatelé pro další jazyky – překlad smluv: polština – překlad smlouvy i s ověřením, italština – se soudním ověřením, finština, ruština . se soudním ověřením. Nadále překladatelé pro: němčinu – soudní ověření, maďarštinu – soudní ověření, švédštinu – soudní ověření, holandštinu tvoří velmi silnou základnu týmu.

Překlad smlouvy: Express angličtina

Během dnešního odpoledne další požadavek na překlad na rychlý překlad smlouvy z českého do anglického jazyka (soudní překlad Praha). Jednalo se o druhý požadavek v rámci překladu čeština – angličtiny pro stejného klienta, stejně tak jako tomu bylo minulý týden, když jsme překládali obchodní smlouvu z angličtiny do italštiny. Ve stejném rozsahu 10 normovaných stran, do dalšího rána překládáme i dnes od 9. hodiny – do desáté hodiny zítřejší dopolední –  smlouvu do italského jazyka.

Statistika překladů smluv: jazyky / obory

  • angličtina – překlad směr němčina: všechny doposud poptávané ověřené překlad a překladu smluv, překlad dalších právních dokumentů a listin. Překlady pro soud, překlad pro státní zastupitelství, překlad pro orgány činné v trestním řízení: v ČR a Německu. Překlady do angličtiny a z angličtiny pro němčinu a češtinu.
  • angličtina – směr překladu ruština: překlad právní a překlad smluv, ověřené dokumenty / překlad technické.
  • angličtina – italština: překlad s ověřením, překlad smluv, překlad technického charakteru, překlad plných mocí, překlad dokladů o vzdělání.

DALŠÍ NABÍDKA PŘEKLADŮ Z/DO ANGLIČTINY

Překlady smluv do angličtiny

Tuto službu jsme schopni poskytnout klientovi metodou překladu do zítřejšího dne. Ráno pak předáme (zasláním na E-mail) bezvadný překlad smlouvy do angličtiny.  Anglický text je posléze přesouván ke kontrole pravopisu, a soudní znalec potvrzuje svým kulatým razítkem správnost překladu.

PŘEKLADY SMLUV, PŘEKLADY DODATKŮ KE SMLOUVÁM

Překlady smluv a dohod zejména do angličtiny a v kombinaci s dalšími jazyky, mimo jazyk český a slovenský. Angličtina – španělština: překlad lékařských zpráv, překlad lékařských posudků. Překlady vědecké. Překlady právní. Překlady smluv a plných mocí. Překlady právní korespondence a překlad stanovisek posuzujících právních stran. Angličtina – finština: technické překlad z angličtiny do finštiny, překlad smluv. Angličtina – norština: technické překlad z angličtiny do norštiny, překlad smluv. Angličtina – švédština: technické překlad z angličtiny do švédštiny, překlad smluv. Angličtina – lotyština: technické překlad z angličtiny do lotyštiny, překlad smluv. Angličtina – slovenština: technické překlad z angličtiny do slovenštiny, překlad smluv.

Překlady soudní /překlad smluv do angličtiny:

⦁ vypracováno soudním znalcem v oboru anglický jazyk
⦁ konzistence obsahu v překladu u složitějších právně písemných celků
⦁ krátké termíny překladu do angličtiny, i u delších smluv
⦁ velmi expresní termíny překladu: na vyžádání do 24 hodin
⦁ velmi expresní termíny překladu, např. do 6 hod. od zadání (platí orientačně)
⦁ možnost překladu do angličtiny, z češtiny nebo angličtiny či případně dalších jazyků
⦁ předání překladu v centru Prahy nebo elektronické dodání: Praha, Brno

.
Žádáte-li překlad smluv do angličtiny – kontakt na vedoucího překladatele naleznete ZDE.

Překlady smluv

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady smluv do angličtiny