Překlady do němčiny: hypoteční smlouva, part II.

  • 3.1.2021
Překlady z/do němčiny -Právní, znalecké a ověřené překlad. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady z/do němčiny -Právní, znalecké a ověřené překlad. Expresní kontakt: 608 666 582

, častý účel: Financování nemovitostí je životně důležitou otázkou nejen na úrovni soukromé ale především taky v obchodu. Kromě soukromých osob jsou to tedy hlavně firmy, které překlad smluv z němčiny tohoto typu vyžadují. Doložit kvalitní překlad smlouvy o hypotečním úvěru z nebo do němčiny může být často nezbytně důležitým krokem v podnikatelské činnosti.

Překlady do němčiny: smlouva

Slovníček pojmů z němčiny při překladu: smlouva – der Vertrag, pobočka – die Zweigstelle, příloha – die Anlage, český překlad – die tschehische Übersetzung, předčasný – vorzeitig, zákazník je povinen – der Kunde ist verpflichtet. Překlad z němčiny do našeho jazyka (tzv. z jazyka) – právní problematika, dokumenty, smlouvy: Právní dokumenty (smlouvy, studie, rozhodnutí soudu, výpovědi, vyjádření právních orgánu a institcí) z němčiny jsou do češtiny překládány překladatelem – specialistou na na odborné/právní překlad v oblasti německého a českého práva. Překlady německé právní korespondence, jako jevu sekundárního, plynoucího z právní činnostii některých českých kanceláří nespecializovaných na německou či česko-německou klientelu. Efektivní a obsahově kvalitní překlad z prostředí právní praxe, nebo z oblasti právní komunikace, jejímž obsahem jest právo samotné.

Žádáte-li překlad finančních a jiných smluv z němčiny, nebo do jazyka – kontakt je ZDE.

 

 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady do němčiny: hypoteční smlouva, part II.