Překlady z němčiny do holandštiny a švédštiny

  • 9.9.2013
Technické expertní překlady z/do severských jazyků. K překladům využíváme překladovýc software dle přání zákazníka a tvoříme tak velmi hodnotnou databází termínů pro další využití. Nastává i finanční úspora za překlad. Výsledný překlad je konzistententnější a překladatel svou práci odevzdá v kratším termínu. Pro další dotazy volejte expresní linku: 608 666 582

Technické expertní překlady z/do severských jazyků. K překladům využíváme překladovýc software dle přání zákazníka a tvoříme tak velmi hodnotnou databází termínů pro další využití.  Pro další dotazy volejte expresní linku: 608 666 582

Jako další třešničku na dortu představujeme kombinaci němčina-holandština, němčina-švédština. Tuto v našem týmu akademiků zajišťuje naše čtveřice holandských a švédských kolegů. Jsme s nimi v každodenním kontaktu a občas nás i navštíví v Praze. Další kombinace s ruštinou u nás byly na dením pořádku, ale holandština opravdu chyběla.

Překlady z němčiny

Pro naše klienty jsou schopni kolegové zajisti velmi expertní překlad v rámci průmyslů strojařských, chemických, papírenských atd. Kolegové se specializují na překlad velmi dlouhých manuálů z německého do holandského, nebo švédského jazyka. Rodilí holanďané a švédi překládají z příbuzné němčiny velmi plynným způsobem.

Překlady do švédštiny a holandštiny

U nás takovémuto druhu práce říkáme: velmi příbuzný překlad. Zkuste si představit: slovenštinu a češtinu, nebo polštinu s češtinou, popřípadě dialektální formy některých románských jazyků. Taková příbuznost může v jazyce a konečně i v technické a technologické terminologii panovat. Pro naše klienty jsou naši kolegové připaveni vypracovat i velmi rozsáhlé zakázky v rámci jazykového pásma: němčina – holandština – švédštiny. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů, jako: technické překlady němčiny,  překlady z/do italštiny, překlady z a do slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady do portugalštiny, překlady angličtiny, překlad z polštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

Holandština, němčina, švédština – technický překlad:
  • vydání nových datových listů – bezpečnostní listy
  • překlady z průmyslu a techniky
  • překlady pro vědecké ústavy a univerzity
  • překlady abstraktů

Pakliže potřebujete více informací, nebo ohodnocení vašeho textu, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,