Proč nevolat do agentury v pondělí ráno… :(

  • 3.10.2022

Určitě se vám někdy stalo, že jste volali do překladatelské agentury a cena se vám zdála hodně vysoká. Ano, byla vysoká a také to přiznáváme. Spěch a exponované momenty pracovního týdne, jsou přesně ty chvíle, kdy za překlad zaplatíte úplně nejvíce. Jste ve stresu, na něco jste zapomněli? – ano, jste to právě vy, kdo má problém.

Vy jste na to zapomněli a teď vám jak se říká „hoří koudel u prdele“, potřebujete překlad teď hned a kolikrát i nad rámec fyzikálních zákonů této planety. Potřebujete např. překlad 20ti stránkové smlouvy do dnešního večera.

Netvrdíme, že se to vždy dá stihnout, určitě ne, když budete chtít takovou pitomost, jako překlad ze swahilštiny do jazyka jižního kmene afrických křováků, ale jsou případy, kdy se to stihnout dá – např. potřebujete takovou banalitu, jako překlad obchodní smlouvy do anglického jazyka. Máte ho kurva mít ! Víte co? ale zaplatíte si to.

Ve svém týmu mám pár hodně schopných lidí a ti ten překlad takto rychle dokáží dodat. Můžeme přidat i úřední razítko, když budete chtít.

Váš jednatel za Academical team s.r.o. – Vigato

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Proč nevolat do agentury v pondělí ráno… :(