Překlady ze švédštiny – 3 hodiny translatologie

Expertní překlady do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika. Tel: +420 608 666 582.

Expertní překlady do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor. Nadále výrobní a obchodní prostředí jako: strojařina, elektrotechnika, energetika. Překlady marketingových materiálů pro výše nastíněná odvětví. Tel: +420 608 666 582.

Tabulka v excelu vycházející z překladu ze švédštiny/ švédská tabulka pojmů pro týmovou překladtelskou práci: Technické excelové překlady jsme realizovali v rámci poslední veliké zakázky, konkrétně: dvě tabulky v/do Excelu (v jiném formátu) pro naše interní využití (ale i pro eventuální použití klienta – Tabulka 1.), pro použití klienta (2. případ) (Tabulka 2.). První tabulka, využití: 1) při současném překladu jako zdroj a sdílený materiál mezi překladateli, 2) při dalších případech v rámci diskurzu klienta (překlady z oboru klienta).

Pokračování překladu technické tabulky

2. tabulku jsme tvořili na výslovné přání klienta a to ze souboru .doc a jeho tabulek. klient si přál překlad a formát do Excelu, se kterým jsme si dali cca 3 hodiny práce. Klientův záměr v této věci byl: další operování s tabulkou přidáním vzorců pro výpočet technických hodnot.  Celkový rozsah tabulkové práce: 20 normovaných stran (překlad), 4 hodiny (převod do .xls). Celkový rozsah švédských textů v projektu tendru: 286 normovaných stran. Pořadí zakázky pro klienta v posledním měsíci: 6.

Technické překlady švédština: excel a důvody

Technické překlady excelu: Formátově i množstevně rozsáhlé překlady do švédského jazyka. Česko-švédský tým pro překlad v rámci jazyků: švédský, český, anglický. Kvalitní technické, formátové i jazykové zpracování. Kontrola obsahu a smyslu termínů, dodání pro firmy i ve velikém objemu, co projekt: až 200 Ns/týden. švédské, překlady, stavebnictví, excel, překlad, český, švédský. Expertní překlady do švédského jazyka: stavební a výrobně průmyslová odvětví. Nadále technické prostředí jako: strojařina, elektrotechnika, energetika, chemie (veškerá bezpečnostní dokumentace – MSDS, expoziční scénáře, etikety k výrobkům), biologické vědy (studie, bioprodukty).

Žádáte-li od nás překlad z/do švédského jazyka od týmu profesionálních technických překladatelů – kontakt je ZDE.

Share ButtonŠtítky: , ,