Překlady dokladů

Agreement with universities/Cоглашения суниверситетами. Expresní/soudně ověřené překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, polštiny v Praze/Перевод в Праге. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Agreement with universities/Cоглашения суниверситетами. Expresní/soudně ověřené překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, polštiny v Praze/Перевод в Праге. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Učinili jsme dohodu o spolupráci s několika vysokými školami (Dohoda se 6 vysokými školami o překladech dokladů) ve věci překladu dokladů pro zahraniční studenty pobývající a studující v ČR. Dohoda se týká překladů: dokladů o vzdělání (vysvědčení, diplomy), potvrzení o studiu (справка об учебе), seznam uskutečněných zkoušek (potvrzení o vykonaných zkouškách).

Překlady vysvědčení, diplomů: němčina a další jazyky

Doklady o studiu překládáme s ověřením a to v následujících jazykových kombinací: ruština-čeština, čeština-ruština (Русско-чешский), čeština-angličtina, čeština-němčina, ruština-němčina (Русско-немецкий), ruština-angličtina (Русско-английский). Jedná se o jazykové kombinace odpovídající potřebám klientů, tedy „cestování“ jejich dokladů spolu za vzděláním. U rusko-cizojazyčných překladů, právě z Ruska, do Německa, nebo Velké Británie přes Českou republiku.

Překlady diplomů, vysvědčení: angličtina, ruština

Co se samotné typologie dokladů týká, tak může být velmi rozmanitá, ale ve svém základě celkem jasně definovaná. Jedná se především o tyto doklady a jejich překlady: seznam uskutečněných zkoušek (список пройденных экзаменов), potvrzení o vykonaných zkouškách, maturitní vysvědčení, VŠ diplom apod. Další kategorií pro ty vypracování soudně ověřeného překladu, jsou překlady Expresní. Dalšími jazyky pro sodně ověřený překlad dokladů jsou: polština, slovenština, švédština.

Kontakty/Contacts na ověřené překlady daných školních dokladů ZDE.

Share ButtonŠtítky: , , , , ,