Ceny překladů

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastoleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

  • překlady lékařských zpráv od 370 Kč / stranu
  • překlady kratších manuálů od 220 Kč / stranu
  • překlady vysvědčení od 350 Kč / kompletní vysvědčení
  • překlady smluv od 370 Kč / stranu – i s ověřením
  • překlady prohlášení o shodě se soudním razítkem – od 500 Kč / stranu
  • další množstevní slevy
  • sleva 21 % pro neplátce DPH
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Ceny překladů – neúčtujeme zprostředkovací poplatek. Nejrychlejší stanovení ceny za překlad. ZDE můžete volat vedoucího týmu překladatelů pro určení ceny překladu. Obecně platí ceny viz. níže: U počtu normovaných stran nad 10, 20, 50, 100, 200, poskytujeme množstevní slevu. Cenu, kterou vám sdělíme před započetím překladu, garantujeme.

Ceny překladů

Individuálně: Velmi rádi provedeme se zákazníkem dohodu na míru o způsobu cenění v návaznosti na charakter, množství překládaného materiálu. Při stanovení ceny vycházíme z předpokladu, že na překladu pracuje pouze překladatel a tudíž je cena za překlad férovější, než-li cena za překlad skrze různé zprostředkovací agentury (ceny překladů).

CENY PŘEKLADŮ PRO NEPLÁTCE DPH – KONCOVÁ CENA

Překlad školení pracovníků do italštiny, expresně, během státního svátku: jednotek překladu – 3,3. Cena za jednotku: 750 Kč. Cena 2475 Kč za celek. Další ceny za překlady školních dokladů – vysvědčení od 350 Kč za celek nebo stranu / PDF hybrid s razítkem a doložkou, překlad do němčiny nebo angličtiny.

Obchodní podmínky

Žádáte-li informace o cenách překladů přesně dle vašeho textu, volejte nás ZDE.

 

 

 

 
Share Button