Ceny překladů

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Ceny překladů – neúčtujeme zprostředkovací poplatek. Nejrychlejší stanovení ceny za překlad. ZDE můžete volat vedoucího týmu překladatelů pro určení ceny překladu. Obecně platí ceny viz. níže: U počtu normovaných stran nad 10, 20, 50, 100, 200, poskytujeme množstevní slevu. Cenu, kterou vám sdělíme před započetím překladu, garantujeme.

Ceny překladů

Individuálně: Velmi rádi provedeme se zákazníkem dohodu na míru o způsobu cenění v návaznosti na charakter, množství překládaného materiálu. Při stanovení ceny vycházíme z předpokladu, že na překladu pracuje pouze překladatel a tudíž je cena za překlad férovější, než-li cena za překlad skrze různé zprostředkovací agentury (ceny překladů).

PŘÍKLADY CEN PŘEKLADŮ – PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ ZA 2 DNY

 • Klient žádá informace ohledcně překladu do 2 pracovních dnů.
 • Klientem popisovaný postup, je zcela legitimní.
 • Od klienta žádáme pro započetí překladu scany obou stran vysvědčení.
 • Cena překladu 450 Kč.
 • Termín vypracování: zítra.

AKČNÍ CENA PŘEKLADU VÝPISU Z OBCHODNÍHO REJSTÍŘKU – PDF HYBRIDNÍ 500 KČ, 2 Hod. ČAS DODÁNÍ

Kalkulace ceny překladu: Prosím o cenovou kalkulaci a možný termín dodání (Prosím o cenovou kalkulaci a možný termín dodání. Klient, citace: „Potřeboval bych Anglický ověřený výpis z obchodního rejstříku“, „nejlépe do 24 hodin.“ Potřeboval bych Anglický ověřený výpis z obchodního rejstříku. Nejlépe do 24 hodin.

 • Cenová nabídka.
 • Návrh termínu: na dnes dopoledcne anebo případně za 2 hodiny, jako hybridní PDF.
 • Odpolední termín s možností papírového předcání, oproti originálu ke svázání (ceny překladů – akční a výhodné cenové nabídky pro konkrétní den).
 • Papírově 500 Kč. PDF hybridní 500 Kč.
 • Obě varianty za cenu 600 Kč.
 • Objednávka překladu, citace: „Rád bych tedy závazně objednal výpis z obchodního rejstříku v anglickém jazyce. Výstup pouze jako pdf na tento email.“
SUPER EXPRESNÍ TECHNICKÝ PŘEKLAD DO RUŠTINY – DODÁNÍ TÉŽE DEN, CENA 450 KČ NS

Dobrý den, Na základě telefonické domluvy vám zasílám v příloze text k překladu do ruského jazyka. Prosím o překlad do 16 až 17  hodiny dne 17.4.2017. Vyúčtování překladu: úprava vyúčtování a jeho dcoplění: text v normovaném rozsahu – 2 NS x 500 Kč = 1000 Kč. Tabulka čítá s čísly přes 2 NS (konkrétně 4183 = 2,32 NS) – snižujeme na 900 Kč za celek, neboť tabulky obsahují čísla.

LÉKAŘSKÝ EXPRESNÍ PŘEKLAD 4 NORMOVANÉ STANY 1900 Kč, MUDr. Helmut Schwarz

Výsledná cena expresního překladu 1900 Kč + případné DPH. Účtování, i jako neplátce, takže cena může být koncová. Bude-li podobná zakázka v rozsahu a termín vypracování 2-4 dny, byla by cena kolem 1300 Kč (Ceny překladů). Čekání na souhlas klienta s cenou. Možnost účtování překladu jako neplátcovský subjekt = 21 % sleva za překlad + další množstevní slevy možné (u lékařských překladů množstevní slevy nad 4 cílové normované strany českého, anglického nebo německého textu).

CENY PŘEKLADŮ PRO NEPLÁTCE DPH – KONCOVÁ CENA

Překlad školení pracovníků do italštiny, expresně, během státního svátku: jedcnotek překladu – 3,3. Cena za jednotku: 750 Kč. Cena 2475 Kč za celek. Další ceny za překlady školních dokladů – vyscvědčení od 350 Kč za celek nebo stranu / PDF hybrid s razítkem a doložkou, překladc do němčiny nebo angličtiny.

MOŽNÁ CENA ZA EXPRESNÍ LÉKAŘSKÝ PŘEKLAD

Cena expresního lékařského překladu od 500 Kč za stranu (provádí MUDr. Schwarz), v přepočtu na 20 NS. Překlad dodán přes víkend: vypracováno, MUDr. Janda. Překlad RTG vyšetření do ruštiny, 4 x RTG za cenu po 650 Kč za 1 vyšetření.

Expresní víkendový překlad dokumentů ke studiu

Expresní víkendový překlad dokumentů ke studiu v zahraničí s ověřením do angličtiny: 6 x 550 Kč. 6 dokladů o vzdcělání, předání Praha, neděle večer. Doobjednání 2 stran klientem o několik dní pozdcěji, cena 800 Kč za 2 strany se soudním ověřením.

Cena překladů lékařských zpráv pro německou pojišťovnu AOK

Překlady lékařských zpráv do německého jazyka pro německou pojišťovnu AOK (ceny překladů lékařských zpráv). Provádí MUDr. Schwarz, cena 600 Kč + 500 Kč, za 2 strany překladcu. Překlad proveden od pátku do neděle. Cena 1. lékařské strany překladcu 600 Kč + 500 Kč, 2. strana se slevou.

Cena překladů lékařských zpráv z ruštiny pro stálého klienta

7 cílových normovaných stran po 380 Kč. Jedná se o již 8. objednávku od tohoto klienta v tomto roce. Rychlá domluva s klientem = výhodnější cena. Včasná splastnost faktur = prioritní zpracování a dodání plnění na fakturu se splatností 10 dnů. Včasná úhrada překladu klientem, samozřejmostí.

Překlad Extended summary: makroekonomický vývoj Spojených států

Excpresní překlad do angličtiny (ceny překladů expresních do angličtiny) za cenu 1500 Kč = 2,94 stran výchozího textu. Čas dodání překladu: 2,5 hodiny. Prováděno zkušeným překladatelem. Dohoda s klientem: překlad dodat co nejdříve. Zvýhoděná cena – již II. objednávka v tomto kalendářním roce.

Ceny překladů s ověřením

Ceny překladů s ověřením – varianty překladů:

1. klasické papírové / fyzické předání překladu (cena s fyzickým předáním)
2. PDF hybridní vyhotovení překladu a zaslání E-lektronickou poštou
3. Překlad zasílaný poštou mimo Prahu a mimo lokace s umístěním tlumočníka

NOČNÍ EXPRESNÍ PŘEKLADY – CENY

Překlady do ruky a překlady PDF vypracujeme téže den a předáme téže den. Možnost překladu se slevou za 2-3 pracovní dny. Poměr expresních překladů s cenovou přirážkou 50 % poptávek = profesionální řízení poptávky, jako expresní. Možnost překladu s ověřením v nočních a víkendových časech. Možnost předání překladu s ověřením v čase 24:00 – 8:00 (hyperexpresní překlad). Denní čas 10:00 – 20:00. Předání překladů s ověřením referentem ověřených překladů v centru Prahy: náměstí Republiky, apod. Možnost donosu překladu do sídla firmy a vázání s originálem referentem ověřených překladů v místě.

Obchodní podmínky

Žádáte-li informace o cenách překladů přesně dle vašeho textu, volejte nás ZDE.

 

 

 

 
Share Button