Ceny překladů

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Ceny překladů – neúčtujeme zprostředkovací poplatek. Nejrychlejší stanovení ceny za překlad. ZDE můžete volat vedoucího týmu překladatelů pro určení ceny překladu. Obecně platí ceny viz. níže: U počtu normovaných stran nad 10, 20, 50, 100, 200, poskytujeme množstevní slevu. Cenu, kterou vám sdělíme před započetím překladu, garantujeme SROVNÁNÍ NAŠICH CEN S CENAMI AGENTURNÍMI V PŘEHLEDNÉ TABULCE ZDE.

Ceny překladů

Individuálně: Velmi rádi provedeme se zákazníkem dohodu na míru o způsobu cenění v návaznosti na charakter, množství překládaného materiálu. Při stanovení ceny vycházíme z předpokladu, že na překladu pracuje pouze překladatel a tudíž je cena za překlad férovější, než-li cena za překlad skrze různé zprostředkovací agentury (ceny překladů).

PŘÍKLADY CEN PŘEKLADŮ – PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ ZA 2 DNY

  • Dobrý den, zcela jistě se lze domluvit.
  • Vámi popisovaný postup, je zcela legitimní.
  • Prosím scany obou stran vašeho vysvědčení.
  • Cena překladu pro vás 450 Kč.
  • Termín vypracování: zítra.

AKČNÍ CENA PŘEKLADU VÝPISU Z OBCHODNÍHO REJSTÍŘKU – PDF HYBRIDNÍ 500 KČ, 2 Hod. ČAS DODÁNÍ

Kalkulace ceny překladu: Prosím o cenovou kalkulaci a možný termín dodání (Prosím o cenovou kalkulaci a možný termín dodání. Potřeboval bych Anglický ověřený výpis z obchodního rejstříku. Nejlépe do 24 hodin.). Potřeboval bych Anglický ověřený výpis z obchodního rejstříku. Nejlépe do 24 hodin. Cenová nabídka: Dnes odpoledne to může být hotové anebo případně i za 2 hodiny, jako hybridní PDF.
Odpoledne můžeme předat papírově, oproti originálu ke svázání (ceny překladů – akční a výhodné cenové nabídky pro konkrétní den). Papírově 500 Kč. PDF hybridní 500 Kč. Obě varianty za cenu 600 Kč. Objednávka překladu: Rád bych tedy závazně objednal výpis z obchodního rejstříku v anglickém jazyce. Výstup pouze jako pdf na tento email.

SUPER EXPRESNÍ TECHNICKÝ PŘEKLAD DO RUŠTINY – DODÁNÍ TÉŽE DEN, CENA 450 KČ NS

Dobrý den, Na základě telefonické domluvy vám zasílám v příloze text k překladu do ruského jazyka. Prosím o překlad do 16 až 17  hodiny dne 17.4.2017. Vyúčtování překladu: ÚPRAVA VYÚČTOVÁNÍ A JEHO DOPLNĚNÍ: TEXT – 2 NS x 500 Kč = 1000 Kč.
Tabulka čítá s čísly přes 2 NS (konkrétně 4183 = 2,32 NS) – snižujeme na 900 Kč za celek, neboť tabulky obsahují čísla.

LÉKAŘSKÝ EXPRESNÍ PŘEKLAD 4 NORMOVANÉ STANY 1900 Kč, MUDr. Helmut Schwarz

Výsledná cena expresního překladu 1900 Kč + případné DPH. Účtování, i jako neplátce, takže cena může být koncová. Bude-li podobná zakázka v rozsahu a termín vypracování 2-4 dny, byla by cena kolem 1300 Kč (Ceny překladů). Čekání na souhlas klienta s cenou. Možnost účtování překladu jako neplátcovský subjekt = 21 % sleva za překlad + další množstevní slevy možné (u lékařských překladů množstevní slevy nad 4 cílové normované strany českého, anglického nebo německého textu).

Obchodní podmínky

Žádáte-li informace o cenách překladů přesně dle vašeho textu, volejte nás ZDE.

 

 

 

 
Share Button