Překlady do portugalštiny

  • 18.2.2021
  • překlad technické v rozšířeném módu: z angličtiny, slovenštiny, češtiny, němčiny, italštiny, apod.
  • překlad s ověřením: technická dokumentace
  • práce grafika s PDF a dokonalé DTP
  • rychlé doručení a svižná domluva s překladatelem
  • doručení po celé ČR

PORTUGALŠTINA vs. NĚMČINA

Portugalštinu dokážeme aktivně překládat v technických oborech, také z němčiny. Dalšími výchozími samozřejmostmi pro zdrojový jazyk jsou: angličtina, španělština, italština, apod. PORTUGALSKÝ PŘEKLAD realizujeme po pečlivém zvážení systémových odlišností daného oboru poptávajícího klienta. Portugalský překlad prochází korekturou rodilého mluvčího.

🌐 Hledáte profesionální technické překlad do portugalštiny? Naši zkušení odborníci jsou tu pro Vás! Navštivte naše webové stránky na adrese www.i-translators.eu a zjistěte více o našich službách. 🛠️ Specializujeme se na překlad technických dokumentů, manuálů a portugalských PDF s pečlivostí a precizností. Naším cílem je poskytnout Vám nejvyšší kvalitu překladů, která splní vaše očekávání. 📞 Rychlý a spolehlivý kontakt je pro nás samozřejmostí. Stačí nám zavolat na číslo +420… nebo nás kontaktovat přes naše webové stránky. Jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi překladovými potřebami. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se můžete spolehnout na naše profesionální služby. Navštivte nás na www.i-translators.eu a obraťte se na nás pro více informací.

Překlady s přesahy

Prokombinace s portugalštinou a legislativní překlad s přesahem do techniky a soudního znalectví: Portugalské technické texty, od překladů příruček po překlad s ověřením překládáme v širokých jazykových kombinacích, jakými jsou: portugalština a španělština, nadále němčina a angličtina, nadále italština a slovenština. Je zde možnost i překladu technického manuálu ze slovenského jazyka do portugalštiny nebo dalších jazyků: Slovenština-portugalština, slovenština-angličtina (ale zde se již vzdalujeme od zamýšleného tématu). Prioritní doménou stále zůstává, vydávání a dodání nových bezpečnostních listů pro naše klienty exportující do Portugalska, Brazílie: 2 nejrozšířenější destinace portugalského obchodu s přesahem do legislativní chemie a případně i (legislativní) portugalské farmacie.

Formáty překladu

Rozsahy prací na technických manuálech a technických strojních výkresech (3D zpracování technických výkresů v cizím jazyce, tedy překlad technických výkresů: požárních plánů, rozvržení a 3D architektura staveb) (překlad do portugalštiny) (překlad z technické medicíny, přístroje pro lékaře a operační sály, 2 překlad z automotive – automobily): formáty prezentací Power point, Corel Draw, Auto Cad a několik dalších. Určení rozsahu textu, určení rozsahu grafického „settingu“. Překlady do němčiny, angličtiny, ruštiny, polštiny, francouzštiny, italštiny a dalších jazyků (portugalský překlad – zdrojové jazyky: česky, slovensky, anglicky, italsky, španělsky).

Grafika portugalských manuálů

🌐 Hledáte profesionální technické překlad do portugalštiny? U nás jste na správném místě! Navštivte naše webové stránky www.i-translators.eu a objevte širokou škálu našich služeb. 🛠️ Naši odborníci se specializují na překlad technických dokumentů, manuálů a portugalských PDF s maximální pečlivostí a precizností. Ale to není vše! Naše práce nekončí pouze u překladů. Spolupracujeme s vámi i při tvorbě nových jazykových verzí v našem grafickém centru.
🖥️ Pracujeme s PDF a zajišťujeme, že váš obsah bude vypadat stejně profesionálně v portugalštině, jako v původním jazyce. Vaše dokumenty budou přesně tak, jak si přejete – kvalitní a v souladu s vašimi specifikacemi. 📞 Kontaktujte nás na čísle +420 608 666 582. nebo prostřednictvím našeho webového formuláře na www.i-translators.eu. Jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout jazykové dokonalosti a zlepšit vaše komunikační dovednosti. Vaše spokojenost a úspěch jsou naší prioritou, a proto se na nás můžete plně spolehnout. Navštivte nás na www.i-translators.eu a zjistěte více o tom, jak vám můžeme pomoci.

Expresivní rychlost a efektivita překladu

Překlad do portugalštiny provádíme v časové normě cca: 6 stran denně (při nasazení překladatele v nejlepších letech / technický překlad / rychlá práce – lze až 25 stran za 24 hodin = pak následuje pauza). Jsme týmem překladatelů, kteří mají schopnost pracovat efektivně a dodržovat rychlé termíny. Naši klienti nejčastěji definují poptávku překladů (mimo překlad z/do portugalštiny), jako technické překlad němčiny v prokombinaci s překlad portugalštiny v naznačeném rozsahu.

Rozmanitost kombinací překladů

Naši překladatelé jsou zkušení v různých jazycích, což nám umožňuje nabízet širokou škálu kombinací překladů. Kromě kombinace angličtiny a portugalštiny, jsme odborníky na překlad z polštiny, maďarštiny, bulharštiny, slovinštiny, švédštiny, turečtiny a do španělštiny. Jsme připraveni splnit požadavky našich klientů a poskytnout kvalitní překlad v jejich preferovaných kombinacích jazyků.

Profesionální překladové služby s důrazem na kvalitu

Při našem práci klademe důraz na kvalitu překladu. Jsme si vědomi důležitosti technických překladů a při každém projektech se snažíme zachovat přesnost a terminologickou správnost. S našimi profesionálními překladateli a jejich dovednostmi v technickém překladu můžete mít jistotu, že vaše dokumenty budou kvalitně přeloženy a odpovídají vašim potřebám. Pro bližší informace o našich službách v kombinaci s portugalštinou navštivte naši stránku ZDE.

 

Žádáte-li od nás delší spolupráci na poli portugalských překladů, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,