Překlady do portugalštiny

  • 18.2.2018
Expresní překlady angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady angličtiny v odbornostech daných širokým protfóliem týmu překladatelů. Překlady a úpravy správnosti manuálů. Překlady v pokročilých formátech. Expresní kontakt: +420...

Rozsahy prací na technických manuálech a technických strojních výkresech (3D zpracování technických výkresů v cizím jazyce, tedy překlady technických výkresů: požárních plánů, rozvržení a 3D architektura staveb) (překlady do portugalštiny) (překlady z technické medicíny, přístroje pro lékaře a operační sály, 2 překlady z automotive – automobily): formáty prezentací Power point, Corel Draw, Auto Cad a několik dalších. Určení rozsahu textu, určení rozsahu grafického settingu. Překlady do němčiny, angličtiny, ruštiny, polštiny, francouzštiny, italštiny a dalších jazyků (portugalský překlad – zdrojové jazyky: česky, slovensky, anglicky, italsky, španělsky). Expresní kontakt: +420…

  • překlady technické v rozšířeném módu: z angličtiny, slovenštiny, češtiny, němčiny, italštiny, apod.
  • překlady s ověřením: překlady rodných listů, překlady rejstříků, překlady dokladů o vzdělání
  • rychlé doručení a svižná domluva s překladatelem
  • doručení po celé ČR

PORTUGALŠTINA vs. NĚMČINA

Portugalštinu dokážeme aktivně překládat v technických oborech, také z němčiny. Dalšími výchozími samozřejmostmi pro zdrojový jazyk jsou: angličtina, španělština, italština, apod. PORTUGALSKÝ PŘEKLAD realizujeme po pečlivém zvážení systémových odlišností daného oboru poptávajícího klienta. Portugalský překlad prochází korekturou rodilého mluvčího.

Technické překlady do portugalštiny: jazyky +

Překlad do portugalštiny provádíme v časové normě cca: 6 stran denně. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů (mimo překlad z/do portugalštiny), jako: technické překlady němčiny v prokombinaci s překlady portugalštiny v naznačeném rozsahu,   překlady angličtiny v kombinaci s portugalštinou, překlad z polštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny – prokombinace portugalština, překlady do francouzštiny. 

PROKOMBINACE S PORTUGALŠTINOU A LEGISLATIVNÍ PŘEKLAD S PŘESAHEM DO TECHNIKY A SOUDNÍHO ZNALECTVÍ

Portugalské technické texty, od překladů příruček po překlady s ověřením překládáme v širokých jazykových kombinacích, jakými jsou: portugalština a španělština, nadále němčina a angličtina, nadále italština a slovenština. Je zde možnost i překladu technického manuálu ze slovenského jazyka do portugalštiny nebo dalších jazyků: Slovenština-portugalština, slovenština-angličtina (ale zde se již vzdalujeme od zamýšleného tématu). Prioritní doménou stále zůstává, vydávání a dodání nových bezpečnostních listů pro naše klienty exportující do Portugalska, Brazílie: 2 nejrozšířenější destinace portugalského obchodu s přesahem do legislativní chemie a případně i (legislativní) portugalské farmacie.

 

Žádáte-li od nás delší spolupráci na poli portugalských překladů, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,