Překlady smluv

  • 22.11.2018
Překlady smluv.

Překlady smluv: čeština – angličtina, němčina, italština, španělština, ruština, slovenština a další jazyky. Expresní kontakt: 608 666 582.

  • překlady krátkých smluv pro firmy na počkání
  • překlady firemní agendy a dodatků ke smlouvám
  • 21 % sleva na DPH pro koncové zákazníky
  • výhodné ceny + překlady smluv s ověřením
  • expresní kontakt: 608 666 582
PRÁVNÍ PŘEKLADY SMLUV A LISTIN

Angličtina – překlad do jazyka: němčina a zpět – překlady rozhodnutí soudů, překlady právních stanovisek, překlady se soudním ověřením, žaloby, vazba, výslechy, překlady výpisů z trestních rejstříků, překlady diplomů a vysvědčení. Překlady smluv a dohod (vzniká jako (soudní překlad Praha). Překlady lékařských zpráv s ověřením. Angličtina – směr překladu portugalština: překlady plných mocí, překlady diplomů a vysvědčení, překlady právní, překlady soudních rozhodnutí, překlady žalob, překlady právní korespondence a právních výkladů v trestně – právních záležitostech. Obchodní spory. překlady z ekonomiky.

PŘEKLADY SMLUV, PŘEKLADY DODATKŮ KE SMLOUVÁM

Překlady smluv a dohod zejména do angličtiny a v kombinaci s dalšími jazyky, mimo jazyk český a slovenský. Angličtina – španělština: překlady lékařských zpráv, překlady lékařských posudků. Překlady vědecké. Překlady právní. Překlady smluv a plných mocí. Překlady právní korespondence a překlady stanovisek posuzujících právních stran. Angličtina – finština: technické překlady z angličtiny do finštiny, překlady smluv. Angličtina – norština: technické překlady z angličtiny do norštiny, překlady smluv. Angličtina – švédština: technické překlady z angličtiny do švédštiny, překlady smluv. Angličtina – lotyština: technické překlady z angličtiny do lotyštiny, překlady smluv. Angličtina – slovenština: technické překlady z angličtiny do slovenštiny, překlady smluv.

Překlady smluv do angličtiny

Tuto službu jsme schopni poskytnout klientovi metodou překladu do zítřejšího dne. Ráno pak předáme (zasláním na E-mail) bezvadný překlad smlouvy do angličtiny.  Anglický text je posléze přesouván ke kontrole pravopisu, a soudní znalec potvrzuje svým kulatým razítkem správnost překladu.

DALŠÍ TYPOLOGIE PŘEKLADŮ DO ANGLIČTINY

Tým soudních tlumočníků pro angličtinu Praha, kontakt ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,