Co je NORMOVANÁ STRANA: obecně

  • 31.12.2017
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlady na jednom místě. Překlady s ověřením/překlady výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemní a právně ověřené překlady na jednom místě. Překlady s ověřením/překlady výpisů, dokladů, plných mocí atd. Výpočty normovaných stran u běžnými metodami měřitelných formátů – na počkání. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608…

Pojmem normostrana se rozumí strana o 1.800 znacích včetně mezer (pozn. agentury: nebo alternativně, jako 1600 úhozů bez mezer), což je v souladu s vyhláškou č. 77/1993 Sb. § 24 odst. 2.

Normovaná strana: PODROBNĚJI

Normovanou stranu překladu vypočítáváme ze všech dostupných formátů, včetně formátů uzamčených, formátů .pptx, .DWG adpo. Normovanou stranu překlad účtujeme jako výchozí nebo jako cílový text. U lékařských překladů normovanou stranu vypočítáváme po dosažení překladu, tj. po jeho dokončení lékařem. Nejčastěji je poptávka po překladech, definována našimi zákazníky, jako: (technické překlady němčiny), (překlady italštiny), (překlady slovenštiny i se soudním ověřením Praha), (překlady do ruštiny).

TERMÍNY PŘEKLADŮ NORMOVANÝCH STRAN

  • překlad 5 normovaných stran, běžně, do druhého dne
  • překlad 5 normovaných srtan, expresně, v téže den
  • překlad 40 normovaných stran, běžně, do týdne (nebo dle náročnosti obsahu i formy grafického zpracování)
  • překlad 40 normovaných stran, za 1-2 dny expresně (např. u lékařského textu, při zpracování více lékaři anglického nebo německého lékařského jazyka)
  • překlad 1 strany s ověřením – běžně za 1-3 pracovní dny
  • překlad 1 strany s ověřením, expresně, za méně, než 1 pracovní den

Lékarské / lekarske překlady / překlady

Žádáte-li výpočet normovaných stran, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: