Co je NORMOVANÁ STRANA: obecně

  • 31.12.2017
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlad na jednom místě. Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemní a právně ověřené překlad na jednom místě. Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Výpočty normovaných stran u běžnými metodami měřitelných formátů – na počkání. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608…

Pojmem normostrana se rozumí strana o 1.800 znacích včetně mezer (pozn. agentury: nebo alternativně, jako 1600 úhozů bez mezer), což je v souladu s vyhláškou č. 77/1993 Sb. § 24 odst. 2.

Normovaná strana: PODROBNĚJI

Normovanou stranu překladu vypočítáváme ze všech dostupných formátů, včetně formátů uzamčených, formátů .pptx, .DWG adpo. Normovanou stranu překlad účtujeme jako výchozí nebo jako cílový text. U lékařských překladů normovanou stranu vypočítáváme po dosažení překladu, tj. po jeho dokončení lékařem. Nejčastěji je poptávka po překladech, definována našimi zákazníky, jako: (technické překlad němčiny), (překlad italštiny), (překlad slovenštiny i se soudním ověřením Praha), (překlad do ruštiny).

TERMÍNY PŘEKLADŮ NORMOVANÝCH STRAN

  • překlad 5 normovaných stran, běžně, do druhého dne
  • překlad 5 normovaných srtan, expresně, v téže den
  • překlad 40 normovaných stran, běžně, do týdne (nebo dle náročnosti obsahu i formy grafického zpracování)
  • překlad 40 normovaných stran, za 1-2 dny expresně (např. u lékařského textu, při zpracování více lékaři anglického nebo německého lékařského jazyka)
  • překlad 1 strany s ověřením – běžně za 1-3 pracovní dny
  • překlad 1 strany s ověřením, expresně, za méně, než 1 pracovní den

Lékarské / lekarske překlad / překlad

Žádáte-li výpočet normovaných stran, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Co je NORMOVANÁ STRANA: obecně