Ověřené překlady v Praze do 1 hodiny – jako jediní na trhu

.

Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu. Překlady dokladů do angličtiny, ruštiny, polštiny, češtiny, němčiny, italštiny, arabštiny. Rychlý překlad za 1 hodinu jsme schopni zajistit formou zajištění tlumočníka ve vašem bydlišti, přičemž k tlumočníkovi docházíte sami a ten kratší překlad vyhotovuje na počkání, delší pak do několika málo hodin. Cena expresního překladu stojí dle počtu normovaných stran.

Ověřený překlad BEZ PLATBY PŘEDEM

Naší velikou výhodou, je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu nebo překladu smlouvy na Praze 1 a Praze 2 či v jiných lokalitách – BEZ PLATBY PŘEDEM. Profesionální právní zajištění, nám umožňuje vydat ověřený překlad (překlady vysvědčení), jako, jakoukoliv jinou službu či zboží v jiných oborech NA FAKTURU, a to jako pro jednotlivce, tak pro firmy.

Rychlé ověřené překlady

Expres překlady pro Prahu vyhotovujeme i ve víkendových dnech a v podvečerních časech. Možnost ověřeného překladu expres v Praze od Po – Ne, od 8 – 21 hodin. K dispozici jsme tak pro anglické, české, německé, polské, ruské, italské, arabské klienty po celou dobu v centru, nebo v různých částech Prahy. Nejrychlejší ověřené překlady vypracováváme v rámci jazyků: němčina, ruština, angličtina, slovenština, arabština, polština, maďarština, švédština, italština.

Ověřené překlady do němčiny express 

Slovenština, angličtina, arabština, němčina: Poslední týden jsme zaznamenali poptávku po překladech s ověřením ve vysokém počtu (také překlady vysvědčení). Dostalo se k nám celkově 34 poptávek na ověřené překlady. Dominovali: plné moci, rodné listy, oddací listy, lékařské zprávy, doklady o registraci vozidla v Arabských emirátech apod.

SLOVENŠTINA A ANGLIČTINA: JAKO OVĚŘENÉ PŘEKLADY

Slovenština, angličtina, arabština, němčina: Celkově se jednalo překlad 6 plných mocí do německého a anglického jazyka (4 plné moci do angličtina a dvě plné moci do německého jazyka). Nadále doklady k uzavření sňatku do německého jazyka a následná fixace termínu tlumočníka pro tlumočení obřadu do německého jazyka v Brandýse nad Labem. Překládali jsme 8 lékařských zpráv, z toho 4 do jazyka s ověřovacím razítkem soudního tlumočníka.

DALŠÍ JAZYKY OVĚŘENÝCH PŘEKLADŮ

Angličtina, němčina, slovenština, arabština – pořadí překladů: Překlad rodných listů do slovenštiny z anglického jazyka. Dokladů o registraci vozidla: 1 kus (jazyk arabština-čeština). Maturitních a ročníkových vysvědčení se zpracovalo celkem 12: 2 překlady do německého jazyka – maturitní vysvědčení a 10 překladů do angličtiny. Anglické překlady se budou předávat ke svázání v pondělí. Posledním překladem, byl diplom a jeho překlad do anglického jazyka z češtiny. U angličtiny zpravidla aplikujeme metodu požadovanou žádající institucí.

Ověřené překlady smluv

Toto je zvláště patrné u překladů dokladů o vzdělání (maturitní a ročníková vysvědčení – překlad do angličtiny a němčiny). Generování PDF kopie je zcela zdarma a v ceně překladu. Ověřené překlady jsou realizovány v oblasti správních celků: Praha 1, Praha 2 a Praha 3. Počet obytných částí Prahy 1 + 2 + 3 + 5 čítá přibližně 250.000 obyvatel a statisticky vychází jako nejsilnější region v rámci poptávky po ověřených překladech – tj. překladech rodných listů, oddacích listů, úmrtních listů a dokladů o vzdělání.

Němčina: Ověřené překlady Praha 1

Celkové skóre pro jazyky a jejich překlady s ověřovacím razítkem:

 

 • čeština-angličtina
 • čeština-němčina
 • slovenština-angličtina
 • arabština-čeština
Angličtina, němčina, slovenština, arabština: postup při ověřování

Většina dokladů je svazována s originálem: platí pro všechny překlady, mimo angličtiny. U angličtiny se dají pravidla definovat, jako méně striktní. Metody pro svázání překladu existují 2: ta více oficiální je svázání s originálem nebo platnou kopií. Za platnou kopii lze považovat kopii ověřenou jiným ověřovacím subjektem, než je soudní tlumočník daného jazyka (matrika, Česká Pošta a Notář).

Soudní překlady: metodika

 • vypracování soudního překladu v centru Prahy
 • možnost předání soudního překladu v Praze 1, Praze 2 nebo Praze 3
 • rychlá odezva soudního tlumočníka
 • soudní tlumočník s disponibilitou pro expresní překlady
 • expresní soudní němčina
 • expresní soudní angličtina
 • expresní soudní ruština
 • expresní soudní francouzština
 • expresní soudní italština
 • vypracování soudního překladu v nočních hodinách
 • častá realizace pro klienty mimo Prahu: Ústí n. Labem, Plzeň, Hradec Králové a mnoho dalších lokalit
 • možnost doručení překladu do místa objednání
 • flexibilita v metodice vypracování soudního překladu: scan, PDF
 • překlady smluv se soudním ověřením i během víkendu v Praze
 • široká škála soudně překládaných dokumentů: vysvědčení, diplomy, rodné listy
 • překlady diplomů – i z latiny
 • další soudně překládané dokumenty: plné moci, úmrtní listy, osvědčení, výpisy známek
 • překlady rozhodnutí úřadů: DPH, ČOi, SÚKL, SZPI apod.
 • metodika pro mezijazyčný soudní překlad: ruština-angličtina, ruština-čeština
 • metodika pro mezijazyčný soudní překlad: slovenština-angličtina, němčina-angličtina

Výpisy z trestního rejstříku překlad

Výpisy z trestního rejstříku a jeho překlad realizujeme v Praze 1 na počkání nebo do druhého dne. Překlad výpisu z rejstříku trestů probíhá zpravidla 2 metodami: papírově nebo elektronicky – v PDF. Druhá metoda je mnohem flexibilnější a žádá si méně taktických úkonů, jako v případě metody první. U první metody je třeba originál sešít s překladem a fyzickou účast klienta nebo jeho zástupce na schůzce s referentem ověřených překladů – který se na překlady ověřených rejstříků trestů výhradně specializuje.

Pro ryché informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Ověřený překlad BEZ PLATBY PŘEDEM

ShareŠtítky: ,