Překlad úmrtního listu do angličtiny

  • 19.3.2023
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Soudní ověřené překlad úmrtních listů v Praze v rámci jazyků: němčina, angličtina polština, italština. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, ruština, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Potřebovala bych oficiální překlad (s kulatým razítkem) úmrtního listu mého manžela do angličtiny. Je to pro zahraniční vzdělávací instituci – The Institute of Masters of Wine – jako doklad o důvodu dočasného přerušení mého studia po úmrtí manžela. Je možné překlad udělat na základě tohoto skenu, elektronicky, a poslat mi ho opět naskenovaný mailem? Jsem v zahraničí a potřebovala bych ho pokud možno dříve, než se za týden vrátím, ale zase ho nepotřebuji expresně do hodiny, stačí do cca 2 dnů. Papírový dokument nemám sebou. Prosím také o informaci ohledně způsobu platby. Je třeba zaplatit předem, můžu zaplatit online kartou, případně převodem?

Žádáte-li překlad s ověřením do německého jazyka – kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad úmrtního listu do angličtiny