Překlady rejstříku trestů / 120 minut Vinohrady, Václavské náměstí

  • 10.3.2021
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní ověřené překlad plných mocí Praha v rámci jazyků: němčina, angličtina (Překlady rejstříku trestů / 120 minut Vinohrady, Václavské náměstí). Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

  • překlad rejstříku expresně v Praze 1
  • cena expresního překladu od 500 Kč
  • expresní telefon – 608 666 582

Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku s ověřovacím razítkem realizujeme na území Prahy – Vinohrady, Václavské náměstí. Termíny pro dodání soudního překladu 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní a super-expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Expresně.

PŘEKLADY VÝPISŮ PRAHA 1-2

Překlady výpisů rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí se soudním razítkem realizujeme na území PRAHY (Vinohrady, Žižkov, Václavské náměstí) (expresní rejstříky odebírají zejména jednatelé společností pro další nakládání s nimi (překlad obchodního rejstříku, tj. výpisu z registru společností nebo-li obchodního rejstříku / někdy také výpis z živnostenského rejstříku fyzických osob a téže překlad do němčiny nebo angličtiny) další rejstříky se obvykle týkají výpisu vydávaného např. taktéž Czechpointem, tj. výpisu z registru trestů – trestní rejstřík – objednáváno fyzickými osobami pro účely zřízení víz, pracovních poměrů apod: zde překlad zpravidla do němčiny a angličtiny, někdy arabštiny). Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

PRAŽSKÉ LOKALITY:

  • soudní překlad Milady Horákové
  • soudní překlad Náměstí Republiky
  • soudní překlad  Václavské Náměstí
  • soudní překlad Praha Vinohrady
  • soudní překlad Praha Stodůlky
  • soudní překlad Praha Žižkov

OVĚŘENÉ PŘEKLADY: Vinohrady, Václavské náměstí

Překlady výpisů rejstříku trestů (překlad výpisů rejstříku trestů expresní metodou do 120 minut – PDF hybridní překlad), překlad obchodních smluv (překlad smlouvy expresně dle rozsahu: krátké smlouvy do 180 minut: zde doporučováno telefonovat a avizovat potřebu překladu, než-li je psát E-mail, i když zde může být odpovězeno dle situace zpravidla v čase od 1 minuty do 60 minut (určení ceny za překlad v dané míře expresnosti pak probíhá z pravidla obratem – může být tedy řeč opět o STANOVENÍ CENY ZA PŘEKLAD DO 1 DO 60 MINUT)).

EXPRESNÍ PŘEKLAD PLNÉ MOCI A STANOVENÍ CENY: 1-60 MINUT / Kč

Překlady plných mocí (téže expresní překlad s „apostilou“ realizujeme na území Vinohrad-Žižkov, Praha – překlad rejstříků v dalších lokalitách Prahy: Žižkov, Praha – Staré město, Praha – nové město, překlad rejstříků stanice metra Malostranská, překlad rejstříků Hradčanská, překlad rejstříků Strašnická, překlad rejstříků Můstek, + překlad rejstříků ve všech lokalitách ČR. Další lokality pro překlad a určení ceny v řádu 1 – 60 minut: Muzeum, překlad rejstříků Křižíkova, překlad rejstříků Náměstí republiky, překlad rejstříků Karlovo náměstí, překlad rejstříků Želivského, překlad rejstříků Jiřího z Poděbrad, překlad rejstříků Náměstí míru, překlad rejstříků Palackého náměstí.

PŘEKLADY REJSTŘÍKŮ V CENTRU DALŠÍCH MĚST

Další lokalita služby: Překlady rejstříků Vodičkova, překlad rejstříků Na příkopech, překlad rejstříků Staroměstské náměstí, překlad rejstříků Václavské náměstí), Brna a Plzně. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: expresně ihned / ne-expresně 2 pracovní dny. Rychlý termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Expresně. Překlady výpisů rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí s ověřením realizujeme na území Olomouce, Prahy, Brna, Plzně, Ostravy, Hradce Králové, Liberce, Ústí nad Labem – a dalších měst ČR (pravidelností bývá také objednání ze zahraničí, kde je často řešeno (v případě, že se nestihne vyřídit, je-li zákazník na území ČR při krátkém příjezdu) jako PDF hybridní překlad rejstříku do němčiny nebo angličtiny). Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 1-2 pracovní dny.

Expresní termíny ověřených překladů a překlad plných mocí a smluv – kontakt ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady rejstříku trestů / 120 minut Vinohrady, Václavské náměstí