Kapacita překladů z ruštiny za 1 den / vysokokapacitní překlad

  • 17.11.2012
Ruské expresní překlad z medicíny, překlad smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů - tlumočník jazyka ruského - je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlad. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Překlady z ruštiny: Obchodní překlad/переводы в области бизнеса. Ruské expresní překlad z medicíny, překlad smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Při překladech z ruštiny se tým překladatelů dělí o práci dle principu „první do domu, první z domu„. Ke každému klientovi se přistupuje tak, aby svůj překlad dostal včas a zároveň je nutno postupovat vždy tak, aby jeden překlad (i sebedelší) vznikal synchronně od začátku do konce – tedy, aby jej vykonával jeden překladatel, nebo jedna malá skupina překladatelů a překlad vznikal bez delších pauz a udržela se tak terminologická jednotnost i bez použití techniky.

Překlady ruštiny: normy

Standardní rychlost překladatele pro překlad může být variabilní, obecně se ale dá uvést, že tato se pohybuje mezi 4 – 15 normo-stranami za den. 6 normo-stran/den je takový překladatelský standard. Naopak, může nastat situace, kdy je překlad z ruštiny, nebo jiného jazyka složitější (vyskytnou se odborné komplikace a nejasnosti/je třeba konzultovat s expertem v oboru), může se taková překladatelská rychlost teoreticky snížit i na 4 normované strany denně.

Překlady smluv expresně

Překlady smluv v expresním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlad. Žádáte-li od nás překlad do ruštiny, kontaktujte nás prosím ZDE. 

 

Žádáte-li vysokokapacitní překlad z/do ruštiny, kontaktujte nás ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Kapacita překladů z ruštiny za 1 den / vysokokapacitní překlad