Překlad do anglického jazyka: diplom

  • 3.1.2021
Ověřené a právní překlad. Express contact: 608 666 582. Mluvíme česky/We speak english.

Překlad do anglického jazyka: Ověřené a právní překlad. Express contact: 608 666 582. Mluvíme česky/We speak english.

Dnes se na nás obrátila klientka, pro kterou jsme před časem překládali 5 stránek dlouhou nájemní smlouvu do anglického jazyka s ověřením („Dobrý den, prosím o kalkulaci ceny za ověřený překlad 5 stránek nájemní smlouvy do anglického jazyka. Zároveň mi prosím sdělte, dokdy by bylo možné takový překlad vyhotovit. Předem moc děkuji za poskytnutí informace“.).

Překlad do anglického jazyka: požadavky

Její dnešní požadavek zněl: „Dobrý den, chtěla bych se informovat jakým způsobem probíhá soudně ověřený překlad diplomu z Vysoké školy ekonomické v Praze do angličtiny. Zajistíte mi nebo stačí notářsky ověřená kopie nebo musím mít legalizovanou kopii. Zároveň bych Vás chtěla požádat o cenovou kalkulaci. Děkuji“.

Překlad do anglického jazyka

Překlad diplomu do anglického jazyka předáváme klientům zpravidla do druhého dne od přijetí dokladu. Není nutné při iniciálním zahájení práce mít k dispozici již ověřenou kopii, tu stačí dodat až v den převzetí překladu, přičemž dochází ke svázání na místě v 5 minutách. Překldatel si pro překlad vystačí se scanovou kopií diplomu, nebo vysvědčení. Překlady diplomů a vysvědčení realizujeme v časovém horizontu: 1-3 dny, dle přání zákazníka.

Překlad do anglického jazyka: obecná typologie

  • překlad diplomů
  • překlad ročníkových a maturitních vysvědčení
  • překlad rozhodnutí soudů
  • překlad stavebních dokumentací
  • překlad smluv
  • překlad plných mocí

Žádáte-li překlad diplomů s ověřením do kteréhokoliv jazyka – kontaktujte nás ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,