Úřední překlad rejstříku / výpisu

  • 22.1.2014
Úředně ověřené překlad do angličtiny. Překlady výpisů, překlad diplomů, překlad vysvědčení a osobních dokladů: rodných a oddacích listů. Překlady smluv s ověřením i bez ověření. Překlady z českých, anglických a amerických univerzit. Překlady diplomů z dalších jazyků, jako: ruština, polština atd.

Úředně ověřené překlad do angličtiny. Překlady výpisů, překlad diplomů, překlad vysvědčení a osobních dokladů: rodných a oddacích listů. Překlady smluv s ověřením i bez ověření. Překlady z českých, anglických a amerických univerzit. Překlady diplomů z dalších jazyků, jako: ruština, polština atd.

  • překlad rejstříku Praha od 350 Kč / stranu
  • překlad rejstříku další města od 350 Kč / stranu
  • sleva 21 % pro neplátce DPH
  • možnost vyhotovení do 120 minut
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Další z řady měst v ČR, odkud dnes přijímáme požadavek na překlad výpisu z rejstříku trestů do anglického jazyka – tedy Kraj Liberecký. V Libereckém a Králově-hradeckém kraji překládáme měsíčně více, než stovku dokladů s úředním ověřením, tedy s ověřením a vyhotovením překladu soudním tlumočníkem jazyka anglického. Úředně ověřené překlad řešíme pro naše zákazníky okamžitě elektronickou + poštovní cestou do 3 dnů (včetně doručení).

Úředně ověřené překlad: objednání

Systém objednání ověřeného překladu + překlad do angličtiny a rychlé odeslání je plynule koordinovaný proces, ve kterém neztratíme my, ani klient, ani hodinu. Překlad výpisu z rejstříku trestů, nebo výpisu z obchodního rejstříku trvá asi 1 hodinu. V momentě kdy obdržíme originál poštou, máme již přeloženo z elektronické kopie. Klient se tedy dočká svého překladu za: maximálně 3 dny.

NEJČASTĚJŠÍ PŘEKLÁDANÝ JAZYK PRO VÝPIS

Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do ruštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do polštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do holandštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do angličtiny s ověřením Praha.

Úředně ověřené překlad

Pro další jednání s námi a rychlou odezvu, doporučujeme rovnou zaslat scanovou kopii překladu na náš E-mail v hlavních kontaktech či popřípadě ještě zatelefonovat pro stručné informace. Překlady výpisů s ověřením vyřizujeme pro všechny okresy v ČR okamžitou cestou a rychlým dodáním překladu (nebo expresně v Praze – zejména pro jazyky: anglický, německý, ruský, slovenský, italský). Pro firemní zákazníky v Praze v rámci úředně ověřených překladů poskytujeme hodinové termíny  s ohledem na charakter požadavku dané překladatelské události/požadavku ze strany zákazníka.

KDE ŽÁDAT VYSTAVENÍ VÝPISU PRO PŘEKLAD
„Rejstřík trestů, Soudní 1, 140 66 Praha 4“,The Czech Republic – Crime Register, Tel.: +420 244 006 111, Fax: Tel.: +420 244 006 260, E-mail: rejstrik@rejtr.justice.cz. Některé náležitosti vystaveného výpisu z rejstříku trestů  v angličtině a pořadová čísla: Application No.: 262187035, Application Received on 10th August 2018, 08:11:02. Bar code: 0262187035. Processed on: 10th August 2018, 08:11:02. Number of entries in the Czech Rep. : 0 (zero), Number of annexes: 0 (0).

Jste-li firma v Praze, nebo jednotlivec, provedeme pro vás expresní překlad s úředním ověřením – kontakt je ZDE.

https://www.i-translators.eu/preklad-vypisu-z-obchodniho-rejstriku/

Share Button
Zařazeno do témat: , ,