Úřední překlad rejstříku / výpisu

  • 22.1.2014
Úředně ověřené překlad do angličtiny. Překlady výpisů, překlad diplomů, překlad vysvědčení a osobních dokladů: rodných a oddacích listů. Překlady smluv s ověřením i bez ověření. Překlady z českých, anglických a amerických univerzit. Překlady diplomů z dalších jazyků, jako: ruština, polština atd.

Úředně ověřené překlad do angličtiny. Překlady výpisů, překlad diplomů, překlad vysvědčení a osobních dokladů: rodných a oddacích listů. Překlady smluv s ověřením i bez ověření. Překlady z českých, anglických a amerických univerzit. Překlady diplomů z dalších jazyků, jako: ruština, polština atd.

  • překlad rejstříku Praha od 350 Kč / stranu
  • překlad rejstříku další města od 350 Kč / stranu
  • sleva 21 % pro neplátce DPH
  • možnost vyhotovení do 120 minut
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Další z řady měst v ČR, odkud dnes přijímáme požadavek na překlad výpisu z rejstříku trestů do anglického jazyka – tedy Kraj Liberecký. V Libereckém a Králově-hradeckém kraji překládáme měsíčně více, než stovku dokladů s úředním ověřením, tedy s ověřením a vyhotovením překladu soudním tlumočníkem jazyka anglického. Úředně ověřené překlad řešíme pro naše zákazníky okamžitě elektronickou + poštovní cestou do 3 dnů (včetně doručení).

Úředně ověřené překlad: objednání

Systém objednání ověřeného překladu + překlad do angličtiny a rychlé odeslání je plynule koordinovaný proces, ve kterém neztratíme my, ani klient, ani hodinu. Překlad výpisu z rejstříku trestů, nebo výpisu z obchodního rejstříku trvá asi 1 hodinu. V momentě kdy obdržíme originál poštou, máme již přeloženo z elektronické kopie. Klient se tedy dočká svého překladu za: maximálně 3 dny.

NEJČASTĚJŠÍ PŘEKLÁDANÝ JAZYK PRO VÝPIS

Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do ruštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do polštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do holandštiny s ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do angličtiny s ověřením Praha.

Úředně ověřené překlad

Pro další jednání s námi a rychlou odezvu, doporučujeme rovnou zaslat scanovou kopii překladu na náš E-mail v hlavních kontaktech či popřípadě ještě zatelefonovat pro stručné informace. Překlady výpisů s ověřením vyřizujeme pro všechny okresy v ČR okamžitou cestou a rychlým dodáním překladu (nebo expresně v Praze – zejména pro jazyky: anglický, německý, ruský, slovenský, italský). Pro firemní zákazníky v Praze v rámci úředně ověřených překladů poskytujeme hodinové termíny  s ohledem na charakter požadavku dané překladatelské události/požadavku ze strany zákazníka.

KDE ŽÁDAT VYSTAVENÍ VÝPISU PRO PŘEKLAD
„Rejstřík trestů, Soudní 1, 140 66 Praha 4“,The Czech Republic – Crime Register, Tel.: +420 244 006 111, Fax: Tel.: +420 244 006 260, E-mail: rejstrik@rejtr.justice.cz. Některé náležitosti vystaveného výpisu z rejstříku trestů  v angličtině a pořadová čísla: Application No.: 262187035, Application Received on 10th August 2018, 08:11:02. Bar code: 0262187035. Processed on: 10th August 2018, 08:11:02. Number of entries in the Czech Rep. : 0 (zero), Number of annexes: 0 (0).

Jste-li firma v Praze, nebo jednotlivec, provedeme pro vás expresní překlad s úředním ověřením – kontakt je ZDE.

https://www.i-translators.eu/preklad-vypisu-z-obchodniho-rejstriku/

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Úřední překlad rejstříku / výpisu