Citlivé osobní údaje o zdravotním stavu fyzických osob

  • 14.7.2020

Informujeme naše klienty, že jimi zaslané dokumenty obsahují osobní údaje vč. citlivých osobních údajů o zdravotním stavu fyzických osob. Tyto citlivé údaje zpracováváme v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, a dále v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

🔐 Ochrana Osobních Údajů a Mlčelivost:

Vaše soukromí a bezpečnost vašich osobních údajů jsou pro nás prioritou. Jako překladatelské centrum jsme zavázáni k tomu, abychom zajistili, že vaše citlivé informace jsou pečlivě chráněny a zpracovávány v souladu se všemi platnými právními předpisy.

Naše politiky ochrany osobních údajů jsou plně v souladu s Nařízením (EU) 2016/679, známým také jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), a s českým zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. To zahrnuje i ochranu citlivých osobních údajů, jako je zdravotní stav fyzických osob.

Máme veškerá opatření k zajištění bezpečnosti a mlčelivosti při zpracování vašich osobních údajů. V případě, že potřebujete lékařský překlad s mlčelivostí, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli odborný a důvěrný překlad, na který se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás nyní pro více informací o našich službách ohledně ochrany osobních údajů! 🤐🔒

Potřebujete lékařský překlad s mlčelivostí – kontaktujte nás ZDE.

Share Button