Ověřené překlady rodných listů / maturitních vysvědčení: osa Praha – Ostrava

  • 10.4.2018
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Ověření a zaslání překldu do schránky – zaslání překladu vysvědčení do Ostravy, Brna, Olomouce. Další města pro zaslání překladu vysvědčení: Ústí n. L., Chomutov, Teplice, Bílina, Liberec, Česká Lípa, Děčín. Doručení do schránky do 3 pracovních dnů.  Tel: +420 608 666 582.

  • sleva 21 % na překlad vysvědčení
  • předání překladu vysvědčení v centrum Prahy
  • nejrychlejší a nejlevnější překlad on-line od 390 Kč
  • možnost obdržení on-line překladu do hodiny za cenu 1 strany ověřeného
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Ekonomické oddělení píše (že žádá Ověřené překlady rodných listů): „Touto cestou bych Vás chtěla požádat o cenovou kalkulaci úředního překladu ověřeného výpisu z obchodního rejstříku (zasílám scan) do anglického jazyka a také o informaci jeho možného vyhotovení z hlediska času. Předem děkuji za Vaši odpověď a zůstávám s pozdravem“. Za ekonomické oddělení píše slovenská občanka pracující pro českou společnost s dceřinou pobočkou v Chorvatském Záhřebu a žádají ověřený překlad OR (obchodního rejstříku) do anglického jazyka. Další překlad je poptáván telefonicky: jedná o překlad rodného listu v expresním režimu z ruského do českého jazyka. Klient v zápětí objednává, citace:

Dobry den, objednávám expresní překlad s pvěřovací doložkou z RJ do CJ; Dobrý den, – překlad dnes do 14:00 a vaše vyzvednutí na náměstí Republiky. Nabídnuta také možnost definována jako: překlad svázán u vás v kanceláři klienta do 12:00.

OBJEDNÁNÍ A VÝVOJ CEN ZA PŘEKLAD DIPLOMU A MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ

Další zakázka se týkala překladu vysvědčení a rodného listu s ověřením pro klientku z Ostravy, metodou Ověřený překlad do schránky. Překládáme tedy opět doklady klasického rázu do anglického jazyka se soudním ověřením v běžném režimu (překlad nespěchá) a klientka jej obdrží domů do poštovní schránky. Klientka zasílá scan dokladů, tj. scan rodného listu a maturitního vysvědčení pro soudně ověřený překlad – a činí tak 1. krok objednání a překladu. Ceny za překlady diplomů a rodných listů – matričních dokladů – oddacích listů, se pohybují cca 450 Kč za překlad 1 stránkového dokumentu, v běžném režimu (II. kvartál 2018). Oba tyto překlady nebyly žádány, jako expresní překlad s ověřením – ale naopak, jako práce s dostatečnou časovou rezervou. Ověřené překlady rodných listů jsou realizovány s frekvencí několikrát do týdne.

Žádáte-li Ověřené překlady rodných listů – kontakt naleznete ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: