Expertní překlad do portugalštiny

  • 15.9.2013

 

Expertní překlady manuálů a softwarových komponent pro ovládací prvky strojů a robotů. Portugalské technické a obchodní překlady. Kontakt na manažera překladů: 608 666 582

Expertní překlady manuálů a softwarových komponent pro ovládací prvky strojů a robotů. Portugalské technické a obchodní překlady. Kontakt na manažera překladů: 608 666 582

Minulý týden jsme uzavřeli dohodu o poskytování služeb s českou exportní firmou exportující do zemí s portugalsky hovořícími obyvateli. Dohoda se týká dvouleté spolupráce a překladu více, než 20000 normovaných stran technických překladů. Jedná se o striktně interní spolupráci se sdílením obrovského know-how společnosti při dodržení maximálních zásad mlčenlivosti ze strany týmu překladatelů.

Překlady do portugalštiny

Celkové dílo v portugalském jazyce se bude týkat desítky segmentů aktivit daného českého výrobce. Překladatelský kontrakt se pojednává od přesunu výroby až po výrobní postupy a implementaci všech ekonomicko-manažerských metod do cizího jazykového a národního prostředí. Práce na překladech do portugalštiny potrvá 2 roky a 20000 výsledných stran překladu bude rozložena v poměru 4:5, tzn. že se očekává větší část pro překlad až v pátém trimestru překladatelského kontraktu. Na překladech bude celkem spolupracovat 7 odborníků na portugalský jazyk, naši kolegů-profesionálních překladatelů z/do portugalštiny.

Překlady do portugalštiny

Tým pro portugalské překlady je složen ze 3 českých a 4 rodilých mluvčích se sídlem v Riu i Sao Paulu. Komunikace v týmu probíhá standardními nástroji včetně metod kombinovaných. Pro tvorbu překladových pamětí-tedy systému překladu využijeme nástrojů pro profesionální překladatele v multi-level modalitě. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů, jako: technické překlady němčiny,  překlady z/do italštiny, překlady z a do slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady angličtiny, překlad z polštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

TECHNICKÉ PŘEKLADY DO PORTUGALŠTINY

Technické překlady do portugalštiny ve velikém rozsahu, jako souvztažnost čas překladatele / čas = překladatel = finance = klient. Technický překlad a všeobecný překlad do portugalštiny, prokombinace s němčinou, italštinou, angličtinou, španělštinou + případně dalších jazyků na poptávku. Technický překlad do portugalského jazyka ve věci manuálů, návodů, technických příruček a širokého formátového spektra včetně zpracování zdroje v CAT. V daných momentech, krátké termíny zpracování technických překladů – krátké manuály, příručky, české obchodní dopisy anebo dopisy portugalských úřadů a obchodních nabídek do češtiny. Také dodání ověřeného překladu z portugalštiny – technické popisy, normy, technické výkresy.

German-holand and german-sweden tecnical translations

Žádáte-li od nás delší spolupráci na poli portugalských překladů, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: