Překlad z oblasti ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY: osoby se zhoršenou schopností pohybu

  • 13.3.2018
Technické překlady angličtiny. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z anglického jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z angličtiny. Tel.: +420...

Technické překlady Z ANGLIČTINY. Překlady z oblasti medicínské techniky a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace tým MUDr. Schwarze. Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z německého jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z němčiny. Tel.: +420…

Překlad návodu k POUŽITÍ SCOOTERU pro INVALIDNÍ OSOBY anebo seniory (osoby se zhoršenou schopností mobility). Rozsah návodu: 17 NS. Termín překladu návodu: 1 pracovní týden, včetně grafických požadavků. Grafické požadavky: standardní proces = konverze do editovatelného formátu a jeho zpětná rekonverze. Porušení grafiky překladatelem: minimální. Finální kontrola grafikem rozložení návodu scooteru: ano.

Překlad z oblasti ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY

Vozítko na bateriový pohon se dvěma bateriemi. Části překládaného návodu: úvod do řízení vozítka / scooteru, údržba baterie, údržba karoserie (rozborka). Návod postrádal: prohlášení o shodě (prohlášení o shodě překládáno separé se soudním ověřením), shrnutí kompozice v kontextu silničních pravidel, údržba, nabíjení, nosnost a technické parametry. Překlad: z anglického jazyka – také obsahovalo německou část a specifika angličtiny: tzv. „čínská angličtina“ – tj. obtížněji uchopitelná angličtina k překladu.

Překlad z oblasti ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK: MUDr. Schwarz

Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením (tj. součástí jednoho zadání: 1. překlad návodu z oblasti zdravotní techniky + 2. překlad certifikací s ověřením) (překládané jazyky certifikací ke zdravotním pomůckám se soudním ověřením, pracovní jazyky: angličtina, ruština, němčina, slovenština, polština, maďarština – nadále: italština, španělština, portugalština a překlady ze severských jazyků: norsky, švédsky, finsky ale také lotyšsky a estonsky).

PŘÍKLADY ZDRAVOTNÍCH PŘEKLADŮ 

Autentické texty z překladu pro laboratorní techniku: Funkce / Rozměry. Pomocí této funkce lze do obrázků přidávat nové rozměry. Pro změření velikosti objektu, klikněte na pozici kde má měření začít, a držte tlačítko myši tak dlouho, dokud kurzor není na koncovém bodu měření. Délka vykreslené úsečky je zobrazena v µm. Funkce Rozměry může být spouštěna buď stiskem tlačítka Rozměry, nebo stiskem klávesy [Insert]. Když zvolíte jedno vykreslené měření poklikem myší, bude možno jej upravit různými operacemi jako jsou Vyjmout / Kopírovat / Vložit / Smazat, změnit velikost, přesunout, atd. Typ vzhledu měření, lze upravit v menu Měření.

Technické překlady z oblasti ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK – objednání ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,