Překlad z výpisu obchodního rejstříku

  • 24.9.2018
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlady na jednom místě. Překlady s ověřením/překlady výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Překlady výpisů z rejstříků, nadále překlady živnostenských listů a vysvědčení. Překlady výpisů z živnostenského rejstříku a obchodních rejstříků expresně za 2 hodiny. Překlady živnostenských oprávnění. Vysvětlení některých odborných pojmů ze světa překladů. Vybrali jsme pojmy tak, jak se nás na ně dotazují zákazníci: překlady s garancí správnosti. Ceníky, vyjádření normované strany, vyjádření zdrojového slova. Přesná cena za překlad. Odborné překlady angličtiny a dalších jazyků. Expresní překlady. Expresní kontakt: +420 608…

  • překlady výpisů z rejstříku na počkání
  • pro firmy rychlá elektronická varianta překladu
  • možnost objednání přes E-mail
  • čas dodání: za 2 hodiny
  • jazyky: angličtina, němčina, ruština, italština
  • expresní kontakt: 608 666 582

Obchodní výpisy: pro naše klienty překládáme expresně, s doručením přímo do E-mailové schránky, nebo v běžném termínu všechny obchodní listiny a listiny související, tedy, i zmíněný obchodní rejstřík, resp. jeho výpis (výpis z trestů nebo výpis obchodní). Výpis z obchodního rejstříku je velmi častou variantou pro překlad do angličtiny také jako on-line, cca 60 % všech výpisů proběhne po překladu, jako hybrid PDF.

PŘEKLADY VÝPISŮ DO ANGLIČTINY

Včerejší zákazník žádal překlad „obchodního rejstříku“ expresně, tj. na počkání a přímo s doručením (naše služba incl. delivery) a dostal svůj výpis prakticky během 3 hodin, tedy do 180 minut od dodání podkladů k přeladu výpisu. Běžný překlad obchodního rejstříku probíhá v termínu: 1 – 1,2 pracovní dny, ale poslední dobou spíše ten samý den (viz požadavky na překlady výpisů). Metody zasílání: 1. pošta, 2. E-mail jako PDF hybrid, 3. fyzické předání oproti doručenému originálu v Praze 1, 4. překlad expresní metodou s doručením do frimy: individuálně.

PŘEKLAD VÝPISU PRAHA 2 ANEBO EXPRESNĚ JAKO PDF

Zpravidla se jedná o zákazníky sídlící v Praze 1 nebo v Praze 2, kde výpis jsme schopni vyzvednout. Obratem jej pak předáváme ke zpracování – soudnímu tlumočníkovi – ten jej přeloží do anglického jazyka a obratem nechá donáškou opět doručit k zákazníkovi. Tentýž zákazník může žádat překlad ještě dalších ověřených dokumentů v čase objednání anebo v průběhu či další den. Dokumenty se zpravidla překládají jako více listin: dvě, tři, apod.

OBJEDNÁNÍ PŘEKLADU VÝPISU

Překlad výpisu expresně do 1 hodiny (i papírově), může proběhnout na území Prahy 1 a Prahy 2, anebo z pohodlí kanceláře či domova, jako PDF hybridní dodání překladu, cca 1-2 hodiny. Samozřejmostí je u nás: překlad v režimu SO+NE anebo noční práce překladatele. Překlad výpisu provádíme převážně do jazyků: angličtina + němčina + italština + ruština a další jazyky (španělsky, portugalsky, francouzsky). Překlad výpisu do dalších jazyků, jako ruština polština, slovenština v menší míře, avšak také v Praze 1 a Praze 2. Text poptávky po překladu výpisu z rejstříku trestů:

Dobrý den, potřebuji ještě dnes překlad výpisu z obchodního rejstříku do angličtiny. Bude možné zaslat, jako PDF hybrid emailem. Je to možné a jaký je nejkratší možný termín?

Žádáte-li od nás další překlad výpisu obchodního rejstříku do anglického jazyka, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: