Překlady medicíny: francouzština

  • 22.4.2016
Překlady lékařských textů, mimo lékařské překlad, též překlad znalecké: psychologie, biologie apod. Normativa pro normované strany

Překlady lékařských textů: francouzština, ruština, angličtina, němčina. Mimo lékařské překlad, též překlad znalecké: psychologie, biologie apod. Normativa pro normované strany. Expresní kontakt: +420…

Nejnovější trendy v oblasti výzkumu v medicíně. Kombinovatelnost s angličtinou a ruštinou. Jazykový řetězec: francouzština-ruština-angličtina-čeština v oblasti medicíny a výzkumu, farmacie a farmaceutického marketingu. Překlad lékařem do anglického jazyka z výchozích variant jazyků lékařských zpráv: francouzština, čeština, slovenština, ruština)

Překlady medicíny: francouzština

Poslední zakázky z oblasti překladu krátkých lékařských zpráv: překlad krátké lékařské zprávy z češtiny do francouzštiny, termín pro vypracování: 2 dny, aktivní překlad: lékař. Poslední zakázky z oblasti dlouhodobých lékařských projektů: pokrčování specalizovaného projektu překladu hesel a dotazů, rozsah 2000 hesel. Realizace projektu: od roku 2015, fáze: III. Kontrola textu lékařem: ano, překlad lékařem: ano. Další pokračování projektu: ano, předpokládaný rozsah: do 200 normovaných stran (individuální dohoda se zákazníky ohledně ceny ve věci nadměrných překladů lékařských zpráv) dotazů pro laickou a odbornou veřejnost + překlad glosáře laických a odborně používaných hesel. Rozlišení provádí: lékař, samotný překlad: lékař + lékař (překlad lékařem do francouzského jazyka z výchozích variant jazyků lékařských zpráv: angličtina, slovenština, ruština).

Překlady z/do francouzštiny

Benefity překladů z oblasti medicíny a farmacie:

  • více, jak 30 let jazykové praxe (klinická praxe) u vybraných lékařů
  • neoddyskutovatelná vysoká kvalita výsledného překladu
  • přesnost v termínech dodání
  • zpracování až 10 normovaných stran/denně

Žádáte-li medicínský překlad v jazykové kombinaci francouzština + další jazyk / kontakt je ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady medicíny: francouzština