Překlady švédštiny: technologie

  • 2.1.2021
Překlady smluv: čeština - angličtina - švédština. Překlady manuálů: angličtina - švédština: 1) veliké rozsahy, 2) vysoká rychlost překladu v týmu, 3) technické porozumění překladatelem, 4) dohledávání cross referencí. Kontaktní údaje pro komunikaci s hl. překladatelem.

Překlady smluv: čeština – angličtina, němčina, italština, španělština, ruština, slovenština a další jazyky. Expresní kontakt: 608 666 582.

Náš hlavní švédský guru pro tehnické překlad je k vaší dispozici do té míry, že od nás obdržíte takový překlad, že se za něj nebudute muset nejen, že ve Švédsku stydět, ale ještě vám jej pochválí a budou chtít kontakt na vašeho překladatelského agenta.

Jak to?

Váš guru je profesorem na štogholmské technice

Technologický popis: a návaznost práce dalších překladatelů na hl. překlad: Překlad z výrobní technologie a jeho text ve švédštiny jsme přijali s okamžitým začátkem pro práci společně se všemi doprovodnými dokumenty ve švédštině. Ty dorazily od klienta a jejich shrnutí by bylo přibližně následující: Stavební dokumentace, Stavební smlouva, Popis technologie stavby apod. Shrnutí zakázky v datech – Dodané formáty: .doc, PDF. Vydané formáty: .doc, Excel, PDF. Vstupní jazyk: čeština, švédština.

Překlad do švédštiny se supervizí

Požadovaný jazyk překladu: švédština, čeština. Mimořádnost: termín a tempo. Preference: 3 dokumenty ze 7, Způsob záznamu terminologie mezi překladateli: Sdílení on-line. Využití databází v dalších případech: ano. Vedení projektu: 1 vedoucí překladatel, 4 supervizovaní překladatelé.

Nejšistší svědomí na místě

Technické překlad z/do švédštiny realizujem v kombinaci národních mluvčích češtiny a švédštiny s nejlepším svědomím pro kvalitní překlad, ze kterého nevzniknou problémy, později jen těžko řešitelné. Náročnější formátování českých a švédských dokumentů provádí zpravidla náš švédský kolega pro technický překlad (IT specialista a programátor). Překlad z angličtiny do švédštiny a z češtiny do švédštiny: stále velmi častá otázka – odpověď jednoznačná ve prospěch univerzálnosti překladů i jasně danou národní mluvčí otázkou – upřednostňujeme my, i naši klienti překládat švédštinu z anglického jazyka.

Typologie švédských překladů

Velmi časté technické překlad do švédštiny a konkrétní typologie některých překladatelských souborů v zakázkách, nebo názvy celých zakázek, tak jak je evidujeme my, nebo naši klienti:  Stavební dokumentace, Stavební smlouvy, Popisy technologií staveb apod.; nadále: Překlady manuálů/ excelových soborů většinou pro účely exportu a reimportu dat; 1 kuriozita navíc: překlad historických technických výkresů. Překlady v rozsahu až 600 normovaných stran/měsíc – nabízíme i pro nově příchozí české a švédské klienty.

Náš guru – váš guru

Expertní technické překlad do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika zvládáme na jedničku a vždy před každým projektem plánujeme a činíme jakýsi rozvrh. Tým překladatelů pro švédský jazyk disponuje praxí a profesním uploadem na denní bázi. Náš guru pro švédské překlad zapojí celý svůj tým, aby vám představil svoji práci v té nejvyšší kvalitě. Ručí vám za odborný obsah, jazyk, i / a to především GRAFICKOU ÚPRAVU DOKUMENTU. Překlady do švédštiny technikem ze štokholmské univerzity a praxí v nejmodenějších provozech posledních 30 let, je současně IT specialistou v oboru a programátorem výrobních systémů. Překládá z angličtiny a norštiny, ale zvládne také češtinu. Při opačném směru překladu – se v týmu obracejí strany a texty pro překlad dosává do svých rukou specialista na technickou švédštinu a provádí svědomitou jazykově-techickou práci do českého jazyka. Nabízíme nadále překlad do švédštiny z oblasti biologických věd z rukou naší švédské kolegě – lvice Elzy. Reference na farmakologické instituce a výrobce dodáme jako automatickou součást nabídky. Překlady do švédštiny realizované jak z českého ale především z anglického jazyka přímo rodilými mluvčími jsou tedy to co nás činí velice stabilními na trhu se švédskými překlad.

Žádáte-li rozsáhlé a koordinované manuálové překlad – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,