Překlady švédštiny: technologie

  • 2.1.2021
Expertní překlad do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika. Tel: +420 608 666 582.

Expertní technické překlad do švédštiny, stavební a výrobně průmyslový sektor: strojařina, elektrotechnika, energetika. Překlady do švédštiny technikem a IT specialistou. Překlady do švédštiny z oblasti biologických věd. Reference na farmakologické instituce a výrobce. Překlady do švédštiny realizované jak z českého ale především z anglického jazyka přímo rodilými mluvčími.  Tel: +420 608 666 582.

Technologický popis: a návaznost práce dalších překladatelů na hl. překlad: Překlad z výrobní technologie a jeho text ve švédštiny jsme přijali s okamžitým začátkem pro práci společně se všemi doprovodnými dokumenty ve švédštině. Ty dorazily od klienta a jejich shrnutí by bylo přibližně následující: Stavební dokumentace, Stavební smlouva, Popis technologie stavby apod. Shrnutí zakázky v datech – Dodané formáty: .doc, PDF. Vydané formáty: .doc, Excel, PDF. Vstupní jazyk: čeština, švédština.

Překlad do švédštiny se supervizí

Požadovaný jazyk překladu: švédština, čeština. Mimořádnost: termín a tempo. Preference: 3 dokumenty ze 7, Způsob záznamu terminologie mezi překladateli: Sdílení on-line. Využití databází v dalších případech: ano. Vedení projektu: 1 vedoucí překladatel, 4 supervizovaní překladatelé.

Technické Překlady švédštiny: obecnost

Technické překlad z/do švédštiny realizujem v kombinaci národních mluvčích češtiny a švédštiny s nejlepším svědomím pro kvalitní překlad, ze kterého nevzniknou problémy, později jen těžko řešitelné. Náročnější formátování českých a švédských dokumentů provádí zpravidla náš švédský kolega pro technický překlad (IT specialista a programátor). Překlad z angličtiny do švédštiny a z češtiny do švédštiny: stále velmi častá otázka – odpověď jednoznačná ve prospěch univerzálnosti překladů i jasně danou národní mluvčí otázkou – upřednostňujeme my, i naši klienti překládat švédštinu z anglického jazyka.

Typologie švédských překladů

Velmi časté technické překlad do švédštiny a konkrétní typologie některých překladatelských souborů v zakázkách, nebo názvy celých zakázek, tak jak je evidujeme my, nebo naši klienti:  Stavební dokumentace, Stavební smlouvy, Popisy technologií staveb apod.; nadále: Překlady manuálů/ excelových soborů většinou pro účely exportu a reimportu dat; 1 kuriozita navíc: překlad historických technických výkresů. Překlady v rozsahu až 600 normovaných stran/měsíc – nabízíme i pro nově příchozí české a švédské klienty.

Žádáte-li rozsáhlé a koordinované manuálové překlad – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady švédštiny: technologie