Expresní technické překlad z němčiny a slovenštiny

  • 15.2.2018
Expresní překlad angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady angličtiny v odbornostech daných širokým protfóliem týmu překladatelů. Překlady a úpravy správnosti manuálů. Překlady v pokročilých formátech. Expresní kontakt: +420...

Rozsahy prací na technických manuálech (NĚMČINA a SLOVENŠTINA) a technických strojních výkresech (3D zpracování technických výkresů v cizím jazyce, tedy překlad technických výkresů: požárních plánů, rozvržení a 3D architektura staveb) (překlad do portugalštiny) (překlad z technické medicíny, přístroje pro lékaře a operační sály, 2 překlad z automotive – automobily): formáty prezentací Power point, Corel Draw, Auto Cad a několik dalších.  Expresní kontakt: +420…

Zpracováním technických překladů (z němčiny, jako výchozího jazyka anebo češtiny / mimo překlad do němčiny pro tento případ) překlad do němčiny je realizována i série protokolů o zkoušce a četné grafické návrhy štítků a mnohočetné návrhy štítků co do grafické podoby / návrhy etiket k produktům / návrhům etiket k chemickým látkám. Tyto odpovídající jsou rozvrženy v .xls a obsahují zákonné bezpečnostní a technické informace.

Překlad PROTOKOLŮ: němčina, slovenština

Taktéž protokoly o přesné zkoušce jsou ve formátech WORD, PDF, .xls (technická čeština, angličtina, slovenština – překlad do slovenštiny i z němčiny)), .txt (technická slovenština, čeština, němčina),. Protokol o zkoušce1 obsahuje názvosloví k překladu jako: Název výrobce, Název technického distribuovaného výrobku, Výrobní číslo. Obsahuje položky jako: Zkoušky / testy jsou uváděny dle zkušebního předpisu výrobce, Ověření (nebo také ověření překladu) shody s technickou doprovodnou dokumentací, Zkoušky ochrany, atd. Pro překlad a zpracování technické dokumentace v dodávaném Excelu. 

ŽÁDÁTE-LI EXPRESNÍ TECHNICKÉ PŘEKLADY Z NĚMČINY a SLOVENŠTINY: KONTAKT JE ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní technické překlad z němčiny a slovenštiny