Ověřené překlady ruštiny a angličtiny na Vinohradech

Soudní tlumočník angličtina Praha 1, 2, 3 - tel: 608 666 582

Ověřené překlady ruštiny a angličtiny na Vinohradech. Soudní tlumočník angličtina a ruština Praha 1, 2, 3 – tel: 608 666 582

Naši kolegové jsou k dispozici pro ověřené překlady, tedy překlady všech listin, dokladů s nutností „certifikovaného“ překladu. Překlad provedeme v oblasti Královských Vinohrad dle požadavků klienta na termín v různých lokacích. U překladů z/do angličtiny a ruštiny vycházíme vždy z nároků klienta na rychlost ve které si klient přeje mít svůj překlad hotov. V extrémních případech jsme schopni vyhovět s překladem dokladů na počkání (i u více kusů). Dané ověřené překlady se týkají jazyků: angličtina, ruština, němčina. Lokalita podrobněji: Náměstí Míru, Flora, Škroupovo náměstí, IP Pavlova, Vinohradská, Okolí Riegerových sadů, Mánesova apod.

Překlady z angličtiny a ruštiny

Příklad: překlad výpisu z rejstříku trestů + zdr. průkaz pro zahraničního zaměstnavatele v oboru potravinářství: 4 hodiny od zadání překladu. Toto platí pro Vinohrady a jazyky: ruština, angličtina, němčina, italština. V dalších lokalitách Prahy a ČR lze dohodnout podobné termíny. Ověřený překlad je dílem jazykovým vyjádřeným fyzickým dokumentem. Pro takto realizovaný překlad je nutno překladateli dodat ideálně ověřenou kopii samotného dokladu k překládání, nebo jeho originál (zde, ale dojde ke spojení překladu i původního překládaného dokumentu). Třetí, ale o něco méně častou variantou je překlad z běžné kopie – zaslatné např. E-mailem.

Pro ověřené překlady na Vinohradech, nás kontaktujte na kontaktech uvedených ZDE.

Překlady z/do ruštiny: 6 překladatelů

 

Share ButtonŠtítky: , , ,