Překlady ruštiny

 • 1.1.2021
 • expresní či běžný překlad do ruského jazyka
 • překlad se soudním ověřením
 • sleva 21 % na ruský překlad pro neplátce DPH
 • předání soudních překladů Praha
 • expresní telefon 608 666 582

Statistika pro překlad ruštiny čítá v našich řadách poměrně vysoké číslo. Je to dáno zejména níže pojednávanými skupinami oborů a množství překladatelů schopných tato množství překladů z ruštiny, nebo do ruštiny, zpracovat. Celkově jsme schopni překladů ruštiny naplnit normu cca. 400 normovaných stran za týden, co do technických a medicínských překladů. Následují další obory.


🇷🇺 Překlady do ruštiny a z ruštiny: Expresní řešení pro všechny obory: Pokud hledáte rychlé a spolehlivé překlad do ruštiny či z ruštiny, jste na správném místě. Naše služby zahrnují širokou škálu oborů, a to nejen pro technické a lékařské texty, ale i pro mnoho dalších odvětví. 🏥 Překlady lékařských textů:
Naši lékařští překladatelé mají bohaté zkušenosti s překlad lékařských zpráv, výzkumných studií a medicínských technických dokumentů. Dodáváme tyto překlad v krátkých termínech, což zahrnuje i expresní možnosti. 📞 Kontaktujte nás: Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně překladů do ruštiny nebo z ruštiny, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 608 666 582. Můžete se spolehnout na naši profesionalitu a kvalitu v oblasti překladů.

Překlady ruštiny: chemie + medicína

Chemie a medicína v ruštině, nebo z ruštiny. Převážnou část našich medicínských klientů tvoří privátní kliniky sídlící v Praze, vyžadující překlad: 1) lékařských zpráv, 2) překlad marketingových položek (např. webových stránek). Překlady ruštiny v medicínských oborech dodáváme ve standardních termínech. K dispozici jsou 2 kolegové, experti na překlad ruštiny z chemie a medicíny.

Technické specializace pro překlad ruštiny

Především technické manuály v technických oborech, jako Automobilový průmysl, Stavebnictví, Metalurgie, Elektro, Strojírenství, Technologické postupy, Bezpečnostní listy – chemický průmysl, Etikety k výrobkům – Marketing. Kapacita pro překlad z chemie: 10 – 20 normovaných stran denně. Překlady technických textů realizujeme v krátkých časech, pokud se jedná o texty do 10 normovaných stran (lze i za 1 pracovní den). Překlady většího rozsahu, pak provádíme v návaznosti na skutečný rozsah textové práce. Překlady do ruštiny, lze provádět nejen z češtiny, ale v prokombinaci s dalšími jazyky, jakými němčina, angličtina apod🚗 Technické překlad: V oblasti technických překladů jsme specialisty na manuály, technickou dokumentaci, a technické postupy. Naši překladatelé mají odborné znalosti v oborech jako automobilový průmysl, stavebnictví, elektro a další. Více informací o našich službách a kontaktní údaje najdete na našich webových stránkách zde.

Překlady ruštiny

Statistika pro překlad: 1) technické manuály 50 – 100 normovaných stran/týdně, 2) lékařské překlad 20 – 40 stran týdně, 3) manuálové technické překlad ruštiny a položkové překlad dle individuální poptávky, 4) překlad z biologických věd, překlad studií a překlad medicínské techniky: cca 40 – 80 normovaných stran/týden. Celkovou kapacitu lze navyšovat pouze při zapojení více překladatelů, než jednoho překladatele, v daném projektu. 🕐 Rychlost a Flexibilita pro krátké překlad – Expresní řešení je naší specialitou. Překlady do ruštiny můžeme dodat i do 60 minut od zadání. Věříme v rychlou a flexibilní komunikaci s našimi klienty, abychom vyhověli vašim termínům. 📜 Široký rozsah textů – Překládáme nejen technické manuály a lékařské záznamy, ale i právní dokumenty, vědecké texty, auditní zprávy, a mnoho dalšího. Naše kapacita závisí na rozsahu práce, a pokud potřebujete více překladatelů pro projekt, rádi vám je poskytneme.

Praxe tlumočníka

Překlady z/do ruštiny v tématech od výroby atomových elektráren do všech kovových i nekovových obalů (výroba i montáže) – Packaging, v současné době nejvíce – technické, biologické, biochemické, lékařské texty a případně související manuály na výrobu a řízení nejrůznější techniky včetně všech i vědeckých oborů, práva, účetnických a výrobních auditů. Naše služby pokrývají širokou škálu oborů a zajišťujeme, že vaše překlad do ruštiny budou prováděny s maximální péčí a odborností. Expresní možnosti jsou k dispozici pro ty, kteří potřebují rychlé dodání. Věříme, že naše tým je ideálním partnerem pro vaše překladatelské potřeby.

Tým akademických překladatelů je složen z vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s překlad z ruštiny do češtiny a naopak. Specializujeme se na překlad v oblasti akademických textů a dokumentů, což zahrnuje vědecké práce, články, studie a další akademické materiály. Naši překladatelé jsou pečliví a dbají na zachování odborného stylu a terminologie, což zajišťuje, že vaše akademické texty budou přesné a srozumitelné.

A teď k česko-ruskému slovníčku:

 1. Překlad – Перевод (Perevod)
 2. Akademický – Академический (Akademicheskiy)
 3. Překladatel – Переводчик (Perevodchik)
 4. Text – Текст (Tekst)
 5. Vědecký – Научный (Nauchnyy)
 6. Článek – Статья (Stat’ya)
 7. Studie – Исследование (Issledovanie)
 8. Odborný – Специализированный (Spetsializirovannyy)
 9. Terminologie – Терминология (Terminologiya)
 10. Přesnost – Точность (Tochnost)

Tento slovníček vám může pomoci lépe porozumět některým základním termínům v česko-ruských překladech. Pokud budete potřebovat další překlad nebo máte další dotazy ohledně našich služeb, neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 608 666 582 nebo navštivte naše webové stránky zde. Jsme tu pro vás!

Objedná překladu ruštiny nebo vyžádání informací k překladu – lze v kontaktech ZDE

Share Button
Zařazeno do témat: