Překlady ruštiny

  • 1.1.2021
TechnickTechnické překlad ruštiny. Propojení překladatelského týmu. Vysoká norma pro překlad: až 600 normovaných stran/měsíc pro nově příchozí klienty. é překlad švédštiny. Propojení překladatelského týmu. Vysoká norma pro překlad: až 600 normovaných stran/měsíc pro nově příchozí klienty.

Technické překlad ruštiny. Propojení překladatelského týmu. Vysoká norma pro překlad: až 600 normovaných stran/měsíc pro nově příchozí klienty. Rychlý telefon na překladatele: 608 666 582.

  • expresní či běžný překlad do ruského jazyka
  • překlad se soudním ověřením
  • sleva 21 % na ruský překlad pro neplátce DPH
  • předání soudních překladů Praha
  • expresní telefon 608 666 582

Statistika pro překlad ruštiny čítá v našich řadách poměrně vysoké číslo. Je to dáno zejména níže pojednávanými skupinami oborů a množství překladatelů schopných tato množství překladů z ruštiny, nebo do ruštiny, zpracovat. Celkově jsme schopni překladů ruštiny naplnit normu cca. 400 normovaných stran za týden, co do technických a medicínských překladů. Následují další obory.

Překlady ruštiny: chemie + medicína

Chemie a medicína v ruštině, nebo z ruštiny. Převážnou část našich medicínských klientů tvoří privátní kliniky sídlící v Praze, vyžadující překlad: 1) lékařských zpráv, 2) překlad marketingových položek (např. webových stránek). Překlady ruštiny v medicínských oborech dodáváme ve standardních termínech. K dispozici jsou 2 kolegové, experti na překlad ruštiny z chemie a medicíny.

Technické specializace pro překlad ruštiny

Především technické manuály v technických oborech, jako Automobilový průmysl, Stavebnictví, Metalurgie, Elektro, Strojírenství, Technologické postupy, Bezpečnostní listy – chemický průmysl, Etikety k výrobkům – Marketing. Kapacita pro překlad z chemie: 10 – 20 normovaných stran denně. Překlady technických textů realizujeme v krátkých časech, pokud se jedná o texty do 10 normovaných stran (lze i za 1 pracovní den). Překlady většího rozsahu, pak provádíme v návaznosti na skutečný rozsah textové práce. Překlady do ruštiny, lze provádět nejen z češtiny, ale v prokombinaci s dalšími jazyky, jakými němčina, angličtina apod. 

Překlady ruštiny

Statistika pro překlad: 1) technické manuály 50 – 100 normovaných stran/týdně, 2) lékařské překlad 20 – 40 stran týdně, 3) manuálové technické překlad ruštiny a položkové překlad dle individuální poptávky, 4) překlad z biologických věd, překlad studií a překlad medicínské techniky: cca 40 – 80 normovaných stran/týden. Celkovou kapacitu lze navyšovat pouze při zapojení více překladatelů, než jednoho překladatele, v daném projektu.

Praxe tlumočníka

Překlady z/do ruštiny v tématech od výroby atomových elektráren do všech kovových i nekovových obalů (výroba i montáže) – Packaging, v současné době nejvíce – technické, biologické, biochemické, lékařské texty a případně související manuály na výrobu a řízení nejrůznější techniky včetně všech i vědeckých oborů, práva, účetnických a výrobních auditů.

Objedná překladu ruštiny nebo vyžádání informací k překladu – lze v kontaktech ZDE

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady ruštiny