Čeština, korektury

České překlady a korektury českého jazyka od odborníků, specialistů na český jazyk. Ohledně korektur nás kontaktujte na kterémkoliv kontaktním kanále: Tel, E-mail. apod. Expresní kontakt: 608 666 582.

České překlady a korektury českého jazyka od odborníků, specialistů na český jazyk. Ohledně korektur nás kontaktujte na kterémkoliv kontaktním kanále: Tel, E-mail. apod. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Čeština, korektury: 100 % + špičkové jazykové korektury: České překlady jsou překlady z evropských jazyků do českého jazyka. Jedná se o překlady z evropských jazyků jako němčina, angličtina, ruština, ukrajinština, italština, španělština, francouzština, portugalština, holandština atd. Překlad do češtiny nebo z češtiny je základnou pro 70 % našich zakázek, neboť menšinových 30 % je množství zakázek s vyloučením přítomnosti českého jazyka. Zde se jedná o mezijazyčný překlad, ale v technických oborech docela běžný. U přibližně 20 % z daných 98 % překladů přichází v úvahu dvojitý překlad z jazyka, tedy do: češtiny a slovenštiny (chemický průmysl).

Z jakých jazyků se provádějí české překlady

Ze všech evropských, ale také světových jazyků. Nejběžnějšími evropskými jazyky, které se v podmínkách českých trhů překládají, jsou: němčina, angličtina, ruština, polština, slovenština ukrajinština, italština, španělština, francouzština, portugalština, švédština, holandština, turečtina atd. U každého ze zmíněných jazyků provádíme jazykové korektury. Též jazykové korektury překladu z daného jazyka – tedy morfologicky příslušnou korekturu k českému jazyku. Korekturu českého jazyka předáváme zákazníkům s garancí a to i na texty, které nebyly přeloženy přímo u nás.

PŘEKLADY JAZYKŮ: EU

  • vystavení nových bezpečnostních listů dle platné legislativy
  • ověřené překlady z cizích jazyků do češtiny
  • ověřené překlady ze slovenštiny do češtiny
  • technické překlady – manuály, expozice, chemie
  • překlady smluv – s ověřením / bez ověření
  • překlady od lékařů – lékařské zprávy

Žádáte-li překlad od českých překladatelů z cizího jazyka, kontaktujte nás prosím ZDE.

Kontakty tým překladatelů: 608 666 582

Share Button