Resumé překládaných jazyků

  Překlady: Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastoleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. (překlad angličtina, překlad němčina, překlad polština, překlad ruština, překlad italština, překlad švédština, překlad finština, a mnoho dalších) Expresní kontakt: 608 666 582Překlady: Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastoleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. (překlad angličtina, překlad němčina, překlad polština, překlad ruština, překlad italština, překlad švédština, překlad finština, a mnoho dalších) Expresní kontakt: 608 666 582

Překládáme ty jazyky, které výborně známe. 37 překladatelů v týmu ovládá obousměrně tyto jazyky:

Překlady: kvalita

Tým překladatelů je sestaven z rodilým mluvčích jednotlivých jazyků a z českých lingvistů s jazykovým vysokoškolským vzděláním. Překládáme jak v běžném, tak expresním formátu. Pracujeme s běžným textem i pokročilejšími formáty.

Překlady technické

Specializujme se na překlad: bezpečnostních listů a překlad z chemie, technických  manuálů, smluv, právních a obchodních textů, www stránek a všech on-line jazykových verzí, stavebnictví, optika, výrobní celky, materiály, technologie, katalogy, reklama.

Překlady angličtina

Mezi nejčastější poptávku na 1. místě patří samozřejmě angličtina a překlad z ní. K dnešnímu dni evidujeme 16 poptávek překladů bezpečnostních listů z angličtiny za tento měsíc. Překlady angličtina – požadavek 70 % poptávajících zákazníků v oblasti technických překladů.

NEJČASTĚJŠÍ SOUDNĚ OVĚŘENÉ PŘEKLADY S PŘEDÁNÍM V PRAZE: 

(vyjádřeno dle četnosti – položka 2 a 3 někdy v obráceném pořadí)

 1. angličtina
 2. ruština
 3. němčina
 4. italština
 5. ukrajinština
 6. španělština
 7. polština
 8. portugalština
 9. arabština
 10. francouzština
 11. rumunština

Žádáte-li odborný, nebo všeobecný překlad, kontaktujte tým překladatelů ZDE.

 

Share Button