Právní překlad

 • rychlé právní překlad o víkendovém čase
 • noční práce překladatele
 • překlad pro právní kanceláře
 • překlad s ověřenou donáškou do místa kanceláře
 • soudní ověření kdekoliv v Praze
 • jazyky: angličtina, němčina, ruština, italština, španělština, rumunština, polština a další

Právní překlad němčiny a angličtiny: Zajistěte Přesnost a Spolehlivost v Právních Dokumentech! 📜⚖️

Právní překlad z němčiny a angličtiny hrají klíčovou roli v mezinárodním právu, obchodních smlouvách, soudních sporech a mnoha dalších právních situacích. Přesnost a spolehlivost jsou v těchto překladech naprosto nezbytné, protože i malá nepřesnost může mít zásadní dopady na výsledky právního procesu. Právní překladatelé s odbornými znalostmi v oblasti němčiny a angličtiny jsou klíčem k tomu, aby právní dokumenty byly v souladu s právními normami a jasně srozumitelné pro všechny zúčastněné strany. Důležité je také dodržování jazykových nuancí a terminologie, která je jedinečná pro každý právní systém. Právní překlad němčiny a angličtiny jsou zkrátka klíčovým prvkem pro úspěšnou mezinárodní spolupráci a ochranu práv a povinností v různých právních prostředích. 🌍🤝🔍

Vyhotovujeme právní překlad následujících typologií: 1) Překlady z práva – smlouvy, 2) Překlady z práva – právní korespondence, 3) Překlady z práva – posudky, vyjádření právních expertů, právní studie, 4) Překlady z práva – notářské listiny, 5) Překlady z práva – překlad ověřené, 6) Expresní právní překlad. Právní překlad dodáváme zpravidla pro právní kanceláře a pro přímé klienty. Právní kanceláře většinou vědí co chtějí a mimo smlouvy si žádají také jiné sofistikované texty, valné hromady, plné moci, schůze akcionářů, rozvahy, právní analýzy, úpravy textů a zásahů do smluv dle nových dohod apod.

Právní překlad se nadále mohou definovat:

Překladu smlouvy: nájemní, dodavatelské, pracovní, mandátní, provedení práce, o spolupráci, o obchodním zastoupení, hypoteční. Překladů právní korespondence: pro právníky, od právníků. Překladů posudků: pro české a zahraniční úřady. Překladů notářský listin: překlad listin, překlad notářských úkonů, překlad osobních dokladů, plných mocí.

sličná blond právnička v kostýmku vyřizuje úřední překlad v Praze

Pokud máte další otázky nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 608 666 582. Navíc, pokud chcete vidět naši sličnou blond právničku v kostýmku, která vyřizuje úřední překlad v Praze, můžete se na ni osobně obrátit v našem pražském sídle. Pro více informací a kontakty navštivte naši webovou stránku zde. 📞🏢👩‍⚖️🌆 Naše sličná právnička je nejenom stylová, ale také zkušená a precizní v oblasti překladatelské práce. Má ráda přesnost a akurátnost ve své práci, což je zásadní pro úřední překlad. Její profesionální přístup a schopnost detailního zkoumání dokumentů jsou zárukou kvalitního a spolehlivého překladu, který splňuje všechny požadavky pro oficiální dokumenty. Můžete se na ni spolehnout, pokud potřebujete právní dokumenty přeložit do češtiny, němčiny nebo dalších jazyků. Její oddanost přesnému překladu a práci v oblasti práva ji činí neocenitelným členem našeho týmu. 💼📚📊👩‍⚖️

Základní předpoklady pro právní překlad

S právem ruku v ruce, aneb adekvátní jazykově-právní koncepce. Překlady práva a obory. Pro koho jsou právní překlad určeny a kdo a jak jich využívá. Znalost příslušné legislativy pro právní překlad: Pro zhotovitele právních textů v mateřském jazyce je směrodatná. Překladatel má tentýž úkol, navíc se jeho jazykové dovednosti musí v překladech neustále snoubit s právním povědomím a vynikající stylistickou úrovní. Například při překladu návrhu na rozvod manželství pracovat s povědomím o rodinném právu, konkrétně § 24 zákona o rodině Na bezchybné vyložení právních formulací závisí efektivita jejich aplikace uživatelem v praxi.

Překlady do právní němčiny

Odborné a přesná právní texty v němčině. Jednání ve věci mezinárodní právní pomoci – expresní překlad do německého jazyka: Sehr geehrter Herr BBB, auf Grund Ihrer vorherigen Verhandlungen mit meinem Kollegen, dem Verteidiger Herrn August und folglich auf Grund unserer gegenseitigen Gespräche und Verhandlungen, habe ich, wie ich Sie schon früher informierte, alle Informationen (právní překlad pro naše české a německé klienty) bezüglich der möglichen Auslieferung unseres Kunden Herrn August Uršula in die Tschechische Republik, auf Grund seiner ausdrücklichen Zustimmung, übergeben.

Právní překlad v Praze a celé ČR. Tým překladatelů zpracovávajících překlad z oblasti práva: smlouvy a jiné materiály s právním obsahem. Právní překlad: Překlady z práva a úředně ověřené překlad smluv a úředních listin a dokumentů. Překlady notářských zápisů a tlumočení s razítkem. Expresní kontakt 608 666 582.

Právní překlad v Praze a celé ČR. Tým překladatelů zpracovávajících překlad z oblasti práva: smlouvy a jiné materiály s právním obsahem. Právní překlad: Překlady z práva a úředně ověřené překlad smluv a úředních listin a dokumentů. Překlady notářských zápisů a tlumočení s razítkem.

Vazba, obhajoba – právní překlad do němčiny

Překlad korespondence mezi právníky – Německo, Česká republika: Wie ich persönlich prüfen konnte und mich zugleich über das August bei den Uršula der Anwälte in der Bundesrepublik Deutschland selbst überzeugen konnte, ist es relativ schwierig in der kürzesten Zeit einen Termin zu vereinbaren (právní překlad), da die Möglichkeiten des Haftgefängnisses begrenzt sind und das Regime der Besuche strikt eingehalten wird. Překlady z oblasti práva, překlad smluv apod. dodáváme také se soudním ověřením. Dokážeme flexibilně reagovat na poptávku, která si vyžaduje rychlou reakci a rychlý překlad + či případně i donášku německého překladu do místa působnosti klienta.

📚🌐 Česko-Německo-Anglický Slovníček Právních Pojmů v Kupních Smlouvách

Následuje slovníček obsahující některé základní právní pojmy v oblasti kupních smluv ve třech jazycích: čeština, němčina a angličtina. Tento slovníček vám může pomoci lépe porozumět právním dokumentům a smlouvám v těchto třech jazycích:

Čeština – Němčina – Angličtina

 1. Kupní smlouvaKaufvertragPurchase Agreement
 2. ProdávajícíVerkäuferSeller
 3. KupujícíKäuferBuyer
 4. CenaPreisPrice
 5. PlatbaZahlungPayment
 6. DodávkaLieferungDelivery
 7. MnožstvíMengeQuantity
 8. KvalitaQualitätQuality
 9. Dodací lhůtaLieferfristDelivery Deadline
 10. ZárukaGarantieWarranty
 11. VlastnictvíEigentumOwnership
 12. RizikoRisikoRisk
 13. Známky nebo vadyMängel oder FehlerDefects or Flaws
 14. ReklamaceReklamationComplaint
 15. Soudní řízeníGerichtsverfahrenLegal Proceedings
 16. Rozhodčí řízeníSchiedsverfahrenArbitration
 17. Rozhodčí tribunálSchiedsgerichtArbitration Tribunal
 18. Smluvní podmínkyVertragsbedingungenContract Terms
 19. Platnost smlouvyVertragsdauerContract Validity
 20. Dohoda o neomezené odpovědnostiUnbeschränkte HaftungsvereinbarungUnlimited Liability Agreement
 21. Rozhodčí doložkaSchiedsklauselArbitration Clause
 22. Smlouva o koupi zbožíKaufvertragGoods Purchase Contract
 23. Smlouva o koupi nemovitostiImmobilienkaufvertragReal Estate Purchase Contract
 24. Smlouva o koupi na splátkyRatenkaufvertragInstallment Purchase Contract
 25. Zánik smlouvyVertragsauflösungTermination of Contract

Tento slovníček může být užitečný pro ty, kteří pracují s právními dokumenty v oblasti kupních smluv a potřebují porozumět klíčovým právním termínům ve více jazycích.

Právní překlad zpracujeme také velmi expresně a bez dalších prodlev. Právní kanceláře patří mezi naše klienty s nejvyšším stupněm dosažitelnosti našich služeb. Někdy umíme přeložit smlouvu se soudním ověřením za 3/4 víkendu v rozsahu cca 40 – 60 normovaných stran, tj. v pátek odpoledne přijmeme a v sobotu večer odevzdáváme. Kdykoliv nás naši klienti potřebují, stačí nás kontaktovat na kontaktech ZDE.

Potřebujete-li právní překlad, překlad smlouvy či překlad s ověřením – kontaktujte nás ZDE.

 

 

 

 

Share Button