Překlady od akademiků

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastaleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582

Všeobecně za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastoleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady od akademiků. Překlady bez agenturních poplatků: Překlady od akademiků za cenu fair play. Překlady neobsahující zprostředkovací poplatek, který se běžně vyšplhá až nad 60 % ceny překladu. Překlady bez agenturních poplatků jsou překlad vyhotovované stejnými překladateli, jako překlad vyhotovené překladateli pod záštitou takových agentur, které vysoké zprostředkovací poplatky poskytují.

Akademičtí překladatelé, stav 2004

Překládané jazyky (TÝM 20 PŘEKLADATELŮ): angličtina (i s ověřením), němčina (i s ověřením), ruština (i s ověřením), italština (i s ověřením), francouzština (i s ověřením). Akademičtí překladatelé se nadále věnují také jazykům orientálním, jako čínština, japonština. Akademičtí překladatelé vyhotovují překlad běžných evropských jazyků na kvalitní úrovni a v krátkých časových intervalech. Překlady 1 normované strany do 90 minut od zadání překladu.

Další statistiky délky vypracování překladu:

 • Překlad 20 NS týmem 4 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu + synchronizace jednotnosti překladu.
 • Překlad 40 NS týmem 8 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu – synchronizace jednotnosti překladu.
 • Překlad 2000 NS „programem Trados studio“ při výkonu 10 překladatelů – čas 1 týden od zadání překladu.
 • Překlad 1 NS do 60 až 90 minut od zadání překladu.

OBOROVÉ PORTFÓLIO PŘEKLADŮ PRO PRÁVO

 • Překlady smluv obchodních, nájemních, občanských. Překlady komunitárního práva, směrnic, zákonů. Překlady notářských a právních úkonů.

OBOROVÉ PORTFÓLIO PŘEKLADŮ PRO SOUDNÍ PŘEKLADY

Překlady s ověřením soudního tlumočníka do 24 hodin od zadání překladu v Praze. Překlady se soudním ověřením pro jazyky angličtina, ruština, němčina, italština, francouzština. Další jazyky, jako 12 hodin denně a během víkendů či bez ověření – další jazyky – také non stop. Jazyky celkově, jako: holandština, švédština, ukrajinština, maďarština, finština, srbština, chorvatština, rumunština, polština, italština, angličtina, němčina, španělština, portugalština.

OBOROVÉ PORTFÓLIO PŘEKLADŮ PRO CHEMII

 • bezpečnostní listy
 • patenty a patentové právo
 • marketing a reklama (VČETNĚ WEBOVÝCH STRÁNEK, LOKALIZACE SOFTWARE A WEB MARKETINGU – tedy optimalizace pro vyhledávače dle standardů a metodik pro úspěšnost na klíčová slova)
 • technické překlad
 • Kapacita překladů
 • Až 4000 NS/měsíc.

Žádáte-li kvalitní překlad v malém či velkém rozsahu, jistě nás kontaktujte právě ZDE.

 

 

Share Button