Překlady maďarštiny

Překlady do maďarštiny – také z oblasti farmacie, medicíny. Překlady z/do maďarštiny technické a právní. Soudní překlady do maďarštiny.

  • překlad maďarštiny s ověřením od 400 Kč / stranu
  • překlad maďarštiny s ověřením Praha od 490 Kč / stranu
  • překlad manuálu za maďarštiny od 320 Kč / stranu
  • sleva 21 % pro neplátce DPH
  • možnost vyhotovení expresního překladu do 120 minut
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Vyhotovujeme odborné překlady z/do maďarštiny ve všech oborech (chemie, technika, medicína, právo, společenské vědy) žádaných na českém trhu. Poskytujeme jak překlady maďarštiny všeobecné, tak odborné, ale nutno říci, že ujímá-li se jakéhokoliv překladu kvalitní odborník, může být poté každý překlad odborným, záleží totiž na kvalitě jeho provedení. Maďarské překlady bychom nepřímější cestou charakterizovali jako zástupce těchto oborů a směrů: překlady z/do maďarštiny manuálů k výrobkům a technických návodů ke strojům, překlady bezpečnostních listů, etiket a dokumentací.

PŘEKLADY DO MAĎARŠTINY

  • ze slovenštiny
  • z polštiny
  • z angličtiny
  • z němčiny

Technické překlady do maďarštiny

1) Rozsahem nejrozvitější kapitolou jsou překlady technické. 2) Právní překlady z/do maďarštiny: smlouvy, dohody, notářské listiny, osobní doklady, doklady o vzdělání, překlady webových stránek a firemních prezentací pro maďarské obchodní partnery, překlady marketingu a veškerých materiálů souvisejících s firemní prezentací, překlady z/do maďarštiny ze stavebnictví, překlady z/do maďarštiny diplomových prací a mnoho dalších specializací a oborů v překladech do maďarštiny.

Smlouvy, doklady, listiny

S maďarských překladem v ČR i do Maďarska: Překlad právních dokladů: smluv a překlady dalších listin prování naši kolegové soudní tlumočníci jazyka maďarského. (nejenom) u nás otevírá svým uživatelům dveře téměř kamkoliv. Zpravidla oficiální obchodní jazyk číslo (v kombinaci právě s právním či ekonomicko-hospodářsky-organizačním kontextem) jedna bez ohledu na domovskou zemi firmy. Žádané překlady z/do maďarského jazyka musí sedět současným požadavkům obchodní komunikace, firemní korespondence, reklamy, marketingu, techniky a tak dále. Statistika nám napovídá, že valná většina našich klientů žádá překlad do maďarského jazyka. Překládanými tématy do maďarštiny jsou: technika obecně. Subkategorie žádaných oborů pro překlad maďarštiny: strojírenství, elektro (slaboproud, silnoproud), chemie, stavebnictví, metalurgie, životní prostředí.

Výše poptávky a dodání do 1 hodiny

Včera jsme obdrželi poptávku na překlad jedné smlouvy do maďarského a do anglického jazyka s ověřením. Překlady smluv do maďarštiny Provádíme stejně tak, jako překlady smluv do angličtiny – tj. s ověřovacím razítkem, a to v termínech odpovídajících požadavkům klientů. Další překlady do maďarštiny realizujeme v oblasti technických oborů a v oblasti překladů lékařských zpráv, a bezpečnostních listů. Bezpečnosti listy do maďarštiny vydáváme vždy dle platné legislativy a shodný pro případné kontroly ze strany úřadům kontrolujících bezpečnostní listy. Maďarské bezpečnostní listy vydáváme dle platné legislativy a platných nařízení + realizujeme další související služby s překlady maďarštiny dle legislativních parametrů.

Konkrétní termíny dodání překladů 

Překlady do maďarského jazyka realizujeme v termínu – překlad smlouvy z češtiny do maďarštiny 10 normovaných stran za 2 až 3 pracovní dny. Vydání nových bezpečnostních listu pro 10 produktů v maďarském jazyce, provádíme za jeden pracovní týden. Překlady krátkých listů a obchodních dopisu do maďarštiny provádíme případně na počkání.

Obchodní a technické překlady

Do maďarského jazyka na tedy překládáme nejenom bezpečnostní listy dle platné legislativy, ale také všechny smlouvy z češtiny do maďarštiny a z maďarštiny do češtiny. Překládáme též obchodní korespondenci a všechny listiny odpovídající případně obchodním zvyklostem v maďarském jazyce.

Expresní překlady smluv

Expresní překlad smlouvy do maďarského jazyka lze realizovat za jeden pracovní den. Smlouva dlouhá pět nebo šest normovaných stran, může být přeložena do jednoho dne. Jedná se o expresní uchopení zakázky – případné objednání probíhal stejnou metodou jako ostatní překlady nebo jako ne expresní překlad z maďarštiny či do maďarštiny.

Pro překlad překlad z/do maďarštiny – nás naši klienti zpravidla kontaktují ZDE.

Share Button