Překlady maďarštiny

Překlady do maďarštiny – také z oblasti farmacie, medicíny, veterinární medicíny. Překlady z/do maďarštiny technické a právní. Soudní překlady do maďarštiny. Expresní kontakt ZDE.

  • překlad maďarštiny s ověřením od 400 Kč / stranu
  • překlad maďarštiny s ověřením Praha od 490 Kč / stranu
  • překlad manuálu za maďarštiny od 320 Kč / stranu
  • sleva 21 % pro neplátce DPH
  • možnost vyhotovení expresního překladu do 120 minut
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Vyhotovujeme odborné překlady z/do maďarštiny ve všech oborech (chemie, technika, medicína, právo, společenské vědy) žádaných na českém trhu. Poskytujeme jak překlady maďarštiny všeobecné, tak odborné, ale nutno říci, že ujímá-li se jakéhokoliv překladu kvalitní odborník, může být poté každý překlad odborným, záleží totiž na kvalitě jeho provedení.

Pravidelné překládání

Maďarské překlady bychom nepřímější cestou charakterizovali jako zástupce těchto oborů a směrů: překlady z/do maďarštiny manuálů k výrobkům a technických návodů ke strojům, překlady bezpečnostních listů (nebo jejich kontrola), etiket a dokumentací. Váš přidělený překladatel nebo překladatelka – pokud s námi překládáte pravidelně – se bude věnovat jen vám. Tzn., že jakékoliv další zadání ve vašem oboru s největší pravděpodobností dostane vždy ten samý člověk. Má to několik výhod: takový překlad je rychlejší a snadněji se udrží kvalita překladu.

PŘEKLADY DO MAĎARŠTINY

  • ze slovenštiny
  • z polštiny
  • z angličtiny
  • z němčiny

Technické překlady do maďarštiny

1) Rozsahem nejrozvitější kapitolou jsou překlady technické. 2) Právní překlady z/do maďarštiny: smlouvy, dohody, notářské listiny, osobní doklady, doklady o vzdělání, překlady webových stránek a firemních prezentací pro maďarské obchodní partnery, překlady marketingu a veškerých materiálů souvisejících s firemní prezentací, překlady z/do maďarštiny ze stavebnictví, překlady z/do maďarštiny diplomových prací a mnoho dalších specializací a oborů v překladech do maďarštiny.

Smlouvy, doklady, listiny

S maďarských překladem v ČR i do Maďarska: Překlad právních dokladů: smluv a překlady dalších listin prování naši kolegové soudní tlumočníci jazyka maďarského. (nejenom) u nás otevírá svým uživatelům dveře téměř kamkoliv. Zpravidla oficiální obchodní jazyk číslo (v kombinaci právě s právním či ekonomicko-hospodářsky-organizačním kontextem) jedna bez ohledu na domovskou zemi firmy.

Co žádají klienti

Žádané překlady z/do maďarského jazyka musí sedět současným požadavkům obchodní komunikace, firemní korespondence, reklamy, marketingu, techniky a tak dále. Statistika nám napovídá, že valná většina našich klientů žádá překlad do maďarského jazyka. Překládanými tématy do maďarštiny jsou: technika obecně. Subkategorie žádaných oborů pro překlad maďarštiny: strojírenství, elektro (slaboproud, silnoproud), chemie, stavebnictví, metalurgie, životní prostředí.

Výše poptávky a dodání do 1 hodiny

Včera jsme obdrželi poptávku na překlad jedné smlouvy do maďarského a do anglického jazyka s ověřením. Překlady smluv do maďarštiny Provádíme stejně tak, jako překlady smluv do angličtiny – tj. s ověřovacím razítkem, a to v termínech odpovídajících požadavkům klientů. Další překlady do maďarštiny realizujeme v oblasti technických oborů a v oblasti překladů lékařských zpráv (nadále farmacie, lékové studie, laboratoř, laboratorní technika, syntézy lékařských zpráv, abstrakty, odborné články, impaktové časopisy apod.), a bezpečnostních listů.

Konkrétní termíny dodání překladů

Překlady do maďarského jazyka realizujeme v termínu – překlad smlouvy z češtiny do maďarštiny 10 normovaných stran za 2 až 3 pracovní dny. Vydání nových bezpečnostních listu pro 10 produktů v maďarském jazyce, provádíme za jeden pracovní týden. Překlady krátkých listů a obchodních dopisu do maďarštiny provádíme případně na počkání.

Obchodní a technické překlady

Do maďarského jazyka na tedy překládáme nejenom bezpečnostní listy dle platné legislativy, ale také všechny smlouvy z češtiny do maďarštiny a z maďarštiny do češtiny. Překládáme též obchodní korespondenci a všechny listiny odpovídající případně obchodním zvyklostem v maďarském jazyce. Možnost překladu expresní cestou a rychlého dodání, anebo rychlého předání ověřeného překladu z/do maďarštiny v Praze.

Expresní překlady smluv

Expresní překlad smlouvy do maďarského jazyka lze realizovat za jeden pracovní den. Smlouva dlouhá pět nebo šest normovaných stran, může být přeložena do jednoho dne. Jedná se o expresní uchopení zakázky – případné objednání probíhal stejnou metodou jako ostatní překlady nebo jako ne expresní překlad z maďarštiny či do maďarštiny.

Pro překlad překlad z/do maďarštiny – nás naši klienti zpravidla kontaktují ZDE.

Share Button