Obchodní překlady ruštiny

Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů - tlumočník jazyka ruského - je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde (ruští a čeští klienti): 608 666 582

Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expresním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde (ruští a čeští klienti): 608 666 582

 • sleva 21 % na překlad pro neplátce DPH
 • další množstevní slevy při objednání nad 10 – 20 stran
 • obchodní překlady ruštiny od cca 230 Kč / stranu
 • expresní telefon: 608 666 582

 

Obchodní překlady ruštiny u nás navazují na tradici obchodních překladů obecně. U překladů z oblasti obchodu a obchodování s Ruskem se snažíme využít potenciálu našich kolegů rusistů s dlouholetou praxí z písemného, ale i osobního styku s Ruskem a jeho obchodními firmami u nás i v samotné zemi na východ od Evropy. Čerpáme z obchodních tradic dob minulých a navazujeme na aktuální trendy projevující se hlavně v reklamě a marketingu, které fungují pro celý svět pod jednou taktovkou: účinná reklama po všech stránkách a tedy i té textové – překladatelské.

Ceny překladů do ruštiny

Řídíme se nabídkou a stylem pro: 1) Obchodní překlady ruštiny – 0 Kč poplatků, 2) Obchodní jazyk, obchodní “hantýrka”, obchodně-komerční styl pro překlady do ruského jazyka. A v oborech a oblastech:

 • Překlady E-mailové komunikace
 • Překlady webových stránek do ruského jazyka
 • Obchodní nabídky, reklamace, obchodní korespondence
 • Překlady prezentací on-line
 • A všech překladů souvisejících s obchodováním s Ruskem
 • Ceny obchodních překladů do ruštiny začínají na 300 Kč za stránku, naopak z ruštiny o 30 korun levněji
 • Pro objednání překladu, nebo další informace nás kontaktujte ZDE.

Překlady obchodních nabídek – do ruštiny

Překlady obchodním jazykem ruských obchodů a ruského konzumenta na základě rodilosti mluvčího – překladatele. Ruská “hantýrka” pro ruského spotřebitele v různých oborech prodeje: kosmetika, automobilový průmysl, zdravotnická technika, potraviny, spotřební zboží, české sklo atd. Překlady vyjádření prodejce – z ruštiny: Překlady obchodních vyjádření prodejce ruského zboží z důvodu vznesení dotazu. Odpověď ruského prodejce v ruském jazyce elektronickou či písemnou formou na adresu uživatele. Rychlý překlad vyjádření pro zákazníka do českého jazyka s dodáním na E-mail či adresu. Překladatelé ruštiny a soudní tlumočníci ruského jazyka.

Překlady do 30 minut

Vyřízení reklamace ruské straně prostřednictvím rychlého překladu zdroje – textu reklamace. Rychlé dodání zákazníkovi, nebo přímo na příjmový kanál ruské firmy (společnosti, obchodu).Možnost komunikace v ruském jazyce v situacích, které to žádají. Rychlý překlad reklamace do ruského jazyka (do 60 minut od zadání) bez zprostředkovacích poplatků – přímo od překladatelů. Krátká ruská korespondence, překlad do 30 minut: Při zadání překladu a při kapacitě překladatele, jsme schopni vytvořit ruský překlad ve velmi krátkých časech. Prakticky na počkání.

Překlady obchodních dopisů – z/do ruštiny

Překlad krátké obchodní korespondence do 30 minut od zadání překladu korespondence. Pro překlad z ruštiny český lingvista – překladatelé a soudní tlumočníci ruštiny pro překlad do mateřské ruštiny ruská lingvistka. Překlady reklamací – do ruštiny: Přeložíme vaši reklamaci do ruského jazyka za 60 minuto od zadání překladu. Nabídky do ruského jazyka: Vytvoření či překlad již existující nabídky do ruského jazyka. Přepis – překlad textu do rodilé ruštiny při zachování všech atributů potřebnosti textu – obchodní nabídky v ruském jazyce. Překlad do ruštiny ruskou rodilou mluvčí, nebo soudním překladatelem ruštiny. Obchodní jazyk ruštiny – internet, nebo leták?

RYCHLÝ PŘEKLAD RUŠTINY DO 60 MINUT

Rychlý překlad do ruského jazyka v rámci tématu Obchodní překlady ruštiny – realizujeme na území Prahy jako ověřený obchodní překlad smluv, listin, plných mocí apod. Anebo jako překlady obchodní korespondence, překlady výpisů z bankovních účtů, překlady účetních závěrek, obchodních nabídek, katalogů apod. Expresní překlad do ruštiny nebo z ruštiny, provedeme po telefonické konzultaci a objednávce v co nejkratším čase a předáme v centru Prahy nebo jeho širším okolí – vždy individuální dohoda s klientem.

Kontakty tým překladatelů: 608 666 582

 

Share Button