Ceny Speciál

Ceny v týmu akademických překladatelů (ceny překladů) se řídí podle pravidla: účtujeme jen to, co přeložíme. Ceny nejsou účtovány z žádným zprostředkovacím poplatkem, který zpravidla u zprostředkujících agentur činí z překladu hodnotu o 40 % vyšší.

  • cena našich překladů je smluvní
  • neváhejte nám zavolat a poptat cenu za konkrétní text
  • nikdy nelze určit hodnotu materiálu, bez jeho nacenění
  • rádi vám učiníme cenu příhodnou pro váš obchod
  • činíme množstevní a klientské slevy všech typů

——————————————————————

ZVLÁŠTNÍ SAZBA ZA PŘEKLAD SE SLEVOU 21 % PRO CIVILNÍ ZÁKAZNÍKY + SLEVA MNOŽSTEVNÍ

Cenová poptávka po překladu lékařských zpráv (Ceny překladů): Dobrý den, Z důvodu řešení pojistné události potřebuji přeložit lékařskou zprávu z angličtiny a částečně latiny do češtiny, kterou vypsal rukou doktor v Dubajské nemocnici. Potřebuji ji úředně potvrzenou, z toho důvodu se obracím na Vás. Na začátek by mě zajímala cena za úředně ověřený překlad jednostránkové zprávy, kopie v příloze. V případě odsouhlasení můžu poslat bližší informace, co si pamatuju z osobního jednání a navazující lékařské zprávy z léčení v české republice. Předem upozorním, že rukou psané poznámky jsou dost špatně čitelné, ale věřím, že je to pouze problém neznalosti dané lékařské problematiky.

💰 ZVLÁŠTNÍ SAZBA PRO PŘEKLAD S EXKLUZIVNÍ SLEVU!

Víme, jak důležité je pro vás získat kvalitní překlad za přijatelnou cenu. Proto jsme se rozhodli přijít s exkluzivní nabídkou pro naše zákazníky.

🎉 SLEVA 21% PRO VŠECHNY KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY

Jste unaveni z překvapení v podobě nečekaných daní? Máme pro vás skvělou zprávu! Naše sazba za překlad již zahrnuje DPH. To znamená, že oproti naší konkurenci neúčtujeme žádnou přidanou hodnotu. Cena, kterou vidíte, je konečná!

🛍️ SLEVA MNOŽSTEVNÍ: VÍCE STRAN, VÍCE ÚSPOR!

Pokud máte na přeložení větší množství textu, máme pro vás další skvělou zprávu! Nabízíme množstevní slevu, která může dosáhnout až dalších 19%, pokud objednáváte překlad více než 20 stran textu.

💼 CELKOVÁ SLEVA AŽ 40%!

Spojením obou výhod – slevy 21% pro koncové zákazníky a množstevní slevy – může vaše celková sleva dosáhnout až 40%! Nikde jinde nenajdete lepší nabídku. S každým zákazníkem řešíme cenu za překlad individuálně. Jsme připraveni učinit tu nejvýhodnešní cenovou nabídku vycházející z rozsahu, nebo opakování překladu. Taktéž činíme slevy věrnostní. Tým akademických překladatelů, tel: +420 608 666 582 📞 OBJEDNEJTE SI SVŮJ PŘEKLAD HNED TEĎ! Neztrácejte čas hledáním lepší nabídky, protože ji nenajdete! Aprovechte naši speciální sazbu ještě dnes a ušetřete na svém překladu. Chcete vědět více nebo si objednat překlad? Kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář. 💌

Těšíme se na vaše zavolání – zjištění ceny za odborný překlad a výši slev za více překladů: ZDE.

 

Share Button