Překlad nostrifikace – Karlova univerzita Praha

  • 10.9.2018
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlad nostrifikace z univerzit (Vice-Rector of the Masaryk University) / překlad nostrifikace z univerzit v Praze, Brně, Olomouci apod.: překlad s ověřením čeština-němčina-angličtina. Překlady ruských diplomů pro účely nostrifikace. Překlady nostrifikací, diplomů, abstraktů k pracem. Czech english legal – court translation Prague, contact us here: +420 608…

Překlad nostrifikace a překlad diplomu (nostrifikace statisticky nejvíce v měsíci září) (diplomy pak v průběhu celého roku) – diplomy provádíme zejména jako PDF hybridní překlad do anglického, německého jazyka. Nostrifikace pak, více s fyzickým předáním. Diplom, celkově 1,1 NS. Nostrifikace, celkově 2,2 normované strany textu:  Rector of the Charles University, Rector of Charles University.

EXPRESNÍ PŘEKLADY NOSTRIFIKACÍ PRAHA

Překlady nostrifikací jako PDF hybridní překlad expresní metodou: do (méně než 24 hodin) anebo cca za 24 hodin či případně v běžném termínu. Překlad notrifikace s ověřením se dá realizovat i za 2-4 hodiny od zadání požadavku na překlad nostrifikace. Notrifikace může být přeložena se soudním ověření také do dalších jazyků, jako němčina, italština, polština, ruština, srbština, chorvatština, slovenština.

PŘÍKLADY TERMÍNŮ PŘEKLADU NOSTRIFIKACE

  • Překlad 1 diplomu pro účely nostrifikačních zkoušek: Rusko, Moskva: 2 dny od zadání překladu: asi 5 NS
  • Překlad nostrifikace LF UK: 1 den od zadání překladu
  • Požadavek na expresní překlad nostrifikace Praha – 2 hodiny od zadání
  • Překlad nostrifikace Palackého Univerzita: 1 den od zadání překladu.
  • Vyřízení překladu nostrifikace Bc. studium – Brno, za 1/2 dne od zadání překladu

PŘEKLAD RUSKÉHO DIPLOMU POŽADAVKY PRAHA

Citace: Vážení, obracím se na Vás s dotazem ohledně úředního překladu ruského vysokoškolského diplomu do českého jazyka pro účely jeho nostrifikace v České republice. Chtěl jsem se zeptat na orientační cenu, pokud celkový rozsah činí 929 slov (6139 znaků bez mezer, 7039 znaků s mezerami). Text už je přeložený, jde tedy o jeho korekturu a o ověření překladu.

PŘELADY DIPLOMŮ RUŠTINA MOSKVA

Ruská federace: Federální státní autonomní vzdělávací instituce vyššího odborného vzdělávání / Národní výzkumná technologická univerzita «MISiS» město Moskva / Diplom specialisty s vyznamenáním 107718 0260613 Dokument o vzdělání a kvalifikaci Registrační číslo 2138 / Datum vydání 30. června 2015 / Tento diplom potvrzuje, že JMÉNO DIPLOMOVANÉHO ukončila studium program specialisty oboru 261001 Technologie uměleckého zpracování materiálů: kvalifikaci inženýr-technolog / Protokol č. 1 z 10. června 2015.

Žádáte-li překlad nostrifikace, kontakt je ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,