Ověřené překlad v Praze do 1 hodiny – jako jediní na trhu

  • 15.5.2013
  • pro expresní překlad volejte 608 666 582
  • možnost velmi rychlého překladu s ověřením v centru Prahy
  • možnost nočního překladu s předáním druhý den ráno
  • cena expresního překladu do hodiny od 1000 Kč za stranu

 

Expresní/soudně ověřené překlad v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Expresní/soudně ověřené překlad v Praze expresně – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru Prahy včetně donášky překladu do sídla klienta. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu. Překlady dokladů do angličtiny, ruštiny, polštiny, češtiny, němčiny, italštiny, arabštiny. Rychlý překlad za 1 hodinu jsme schopni zajistit formou zajištění tlumočníka ve vašem bydlišti, přičemž k tlumočníkovi docházíte sami a ten kratší překlad vyhotovuje na počkání, delší pak do několika málo hodin (zde se jedná o expresní překlad).

Cena expresního překladu je také účtována na normované strany

Cena expresního překladu je účtována dle finálního počtu normovaných stran, s možností zaokrouhlení započatých stran na strany celé – zcela jistě tak dochází u jednorázové 1. strany (ve věci zaokrouhlení překladů dalších stran, je věc otázkou dohody se zákazníkem, avšak logiky věci, tj. překlad do 1 hodiny, zpravidla nemůže obsahovat více, než 1-2 normované strany překladu a tak je spíše samozřejmostí, že se k otázce překladu více než 1-2 stran, za dobu kratší než 60 minut, nedostáváme (60 nebo 80 minut, kdy je realizován ověřený překlad 1 normované strany, lze považovat za super-expresní termín překladu v Praze).

Ověřený překlad BEZ PLATBY PŘEDEM

Naší velikou výhodou, je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu nebo překladu smlouvy na Praze 1 a Praze 2 či v jiných lokalitách – BEZ PLATBY PŘEDEM. Profesionální právní zajištění, nám umožňuje vydat ověřený překlad (překlad vysvědčení), jako, jakoukoliv jinou službu či zboží v jiných oborech NA FAKTURU, a to jako pro jednotlivce, tak pro firmy.

Překlady V PRAZE: němčina s ověřením, angličtina s razítkem

Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů u ostatních jazyků mimo hlavní úřední angličtinu (která je specifickým oddílem – co do lokality pražské a co, do obsahu a četnosti zakázek na území Praha 1 a Praha 2) nebo jako kombinaci překladu s angličtinou jako expresní překlad do 1 hodiny, jako: technické překlad němčiny,  překlad z/do italštiny do 1 hodiny, překlad z a do slovenštiny, překlad s úředním ověřením do ruštiny do 1 hodiny, překlad do portugalštiny – i se soudním ověřením (včetně překladů rozsudků), překlad angličtiny, překlad maďarštiny – včetně překladů smluv do 1 dne.

OVĚŘENÝ TECHNICKÝ PŘEKLAD

Další ověřené a neověřené technické překlad a (některé do 1 hodiny v Praze), jsme schopni dodat v mnohočetných kombinací jazyků a témat, a definujeme je jako: překlad bulharštiny, překlad smluv slovinštiny, překlad švédštiny, překlad turečtiny, překlad do španělštiny, překlad do francouzštiny případně do 1 hodiny, překlad dokladů z holandštiny.

PŘEKLADY VÝPISŮ REJSTŘÍKŮ TRESTŮ SE SOUDNÍM OVĚŘENÍM PRAHA

Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny se soudním ověřením Praha (možnost super expresního překladu „za dopoledne“). Překlady výpisů rejstříku trestů do ruštiny se soudním ověřením Praha (překlad expresní metodou). Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do polštiny se soudním ověřením – mimo Prahu. Překlady výpisů rejstříku trestů se soudním ověřením do holandštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do angličtiny se soudním ověřením Praha.

Překlad výpisu s ověřením v HLAVNÍM MĚSTĚ

Překlady výpisů (překlad francouzštiny, překlad němčiny, překlad výpisů do slovenštiny, překlad do holandštiny, překlad do arabštiny) rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí s apostilou realizujeme na území Prahy Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka, pracuje zpravidla na území Prahy 1 a Prahy 2 (převážně překlad: italské, anglické, ruské a slovenské).

SOUDNÍ TLUMOČNÍK ANGLIČTINY

Soudní tlumočník jazyka anglického, operuje obdobně, tj. na území Prahy s přihlédnutím ke skutečnosti, že většina obchodních zákazníků se nachází spíše směrem k centru hlavního města, nebo se na jeho území během pracovních hodin svých firem pohybují. . Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně.

Možné termíny ověřených expresních překladů

Názorným příkladem budiž poptávka (25. 4. 2018) ve věci překladu rodných listů – 3 kusy z češtiny do ruštiny s ověřením. Klient žádá velmi expresní překlad. Ve 14:00 zasílá scanové doklady českých rodných listů k překladu – překlad je připraven v 16:00 na náměstí Republiky, kde je sešit s dodanými kopiemi. Klient obrží 2 rodné listy a 2 přeložené vidimace pro účely užití ruské ambasády v Madridu. Ověřené překlad do 1 hodiny nebo v podobných časech, realizujeme nejčastěji v jazycích: ruský, anglický, německý.

Expresní překlad zahraničních dokladů o vzdělání

Ověření originálních kopií (úředně ověřený překlad Praha) a vystavení originálních duplicit + vyhotovení překladu je možné expresně provést, jako 1 transakci. Tato činnost u např. 5 dokladů může v expresním režimu ověření kopií a překladu do např. angličtiny zabrat cca 1/2 pracovního dne. Extrémní situace spěchu ze strany klienta a nutnost rychlého ověření kopií k překladu + překlad, lze projednat individuálně telefonicky.

Ověřená kopie k překladu

Ověřenou kopii zahraničních dokladů o vzdělání pořídíme společně s překladem. Zařízení ověřené kopie (úředně ověřený překlad Praha) nesoucí razítko vidimace je otázkou jednoho odpoledne společně s připraveným překladem. Překlad např. 8 dokumentů pak, předáváme společně. Klient donese své originály a odnese si ověřený překlad na ověřené kopii zahraničního dokladu + jsou mu vráceny jeho originální listiny, ze kterých se překládalo z angličtiny – němčiny, apod.

Expresní překlad do němčiny v rámci potvrzení CIZINECKÉ POLICIE

Překlad za 2 hodiny od zadání překladu, překlad z oblasti POTRZENÍ vydané podle zákona č. 326/1999 sb. o pobytu cizinců na území České republiky. Předměte potvrzení pro občana Spolkové republiky Německo – původně ruského občana. Expresní překlad potvrzení pro vydaného cizineckou policií do německého jazyka se soudním ověřením v centru Prahy.

DOLOŽKA SOUDNÍHO TLUMOČNÍKA NĚMČINY PRAHA

Soudní tlumočník nebo referent ověřených překladů může vystavit např. 30 nalepovacích samolepek s razítkem + doložku a distribuovat ke klientům ve věci rychlých ověřených překladů němčiny v Praze 1-3. Nadále v Mladé Boleslavi ale dnes především vítězí předávání překladů na Czechpointu. Podobný expresní režim jako u ST angličtiny. Případné adresy klientů pro zaslání překladů nebo předání překladu v Praze akceptujeme oficiální a dokumentovanou cestou prostřednicvím E-mailu.

EXPRESNÍ PŘEKLADY PRAHA 1, 1. 8. 2018

Slovenský klient Praha. Překlad expresního charakteru 1. 8. 2018, poptávka 18:20. Citace poptávky: Dobrý deň, Dokument spomínaný v telefonáte. Naše odpověď: předání ve 20:00, Praha, cena 1250 Kč (ceny překladů) /// Jedná se o expresní překlad s předáním dokumentu s ověřením (překlad angličtina – čeština, potvrzení VŠE) s dodáním v centru Prahy, Náměstí Republiky kolem 20:00. Hitorie překladů v expresním vyhotovení u nás sahá až do roku 2004.

Ceny expresních překladů v Praze

Předání svázaného dokumentu – překlad se soudním ověřením, 1 normovaná strana, expresně, v podvečerním čase, letní stížené podmínky – jako jediní až do 24:00 k dispozici pro předávání ověřených překladů. Klient objednává překlad v 18:29. Standardní čas pro výkon překladatele. Referent ověřených překladů, předá v centru Prahy na čas, tj. v 20:00.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,