Překlad 1 strany diplomu z ruštiny: ruský klient

  • 26.8.2013
Soudní tlumočník jazyka ruského-českého/переводчик чешского языка. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Technické a technicky expertní překlad ve všech oborech průmyslu a obchodu. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Překlad smlouvy z ruštiny. Ověřené překlad z ruštiny. Soudní tlumočník ruského-českého/переводчик чешского языка. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Technické a technicky expertní překlad ve všech oborech průmyslu a obchodu. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582.

Vedle překladů maturitních vysvědčení se k nám na druhé straně dostává, snad dalo by se už i říci, naše druhá specializace na poli ověřených překladů (заверение) – totiž překlad vysokoškolských diplomů z ruštiny. Toto vypracováváme ze 100 % pro ruské klienty. Poslední klientka z dnešního rána si přála překlad pouze titulní, 1. strany diplomu/университетский диплом.

Expresní překlad z ruštiny

Vyhověli jsme s maximálním nasazením a byli jsme schopni konstatovat po 90 minutách, že překlad je hotov a připravený k převzetí. Snažili jsme se klientku ihned kontaktovat a sdělit jí, že překlad jejího diplomu z ruštiny je připraven k převzetí a že si pro něj může ihned přijít.

Překlad diplomu. Ověřený překlad z ruštiny

Naše kolegyně – soudní tlumočník jazyka ruského-českého/переводчик чешского языка, je schopna přeložit až 50 diplomů/měsíc. Nevykonává však jen tuto činnost a překládá i další klientelou žádané dokumenty: разные виды договоров (деловой договор, мандатный договор). Všechny jmenované překlad, i překlad mimo tento skromný výčet, opatřuje soudním razítkem – ověření je služba navíc, ale běžně využívaná pro účel, který mají dané doklady s překladem plnit. Ověřený/soudní překlad mezi dvěma cizími jazyky.

Z ruštiny do němčiny nejčastěji překládají tyto doklady:

  • vysokoškolský diplom z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)
  • oddací list (překlad do ruštiny a němčiny, anebo překlad z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)
  • cestovní pas (překlad do ruštiny a němčiny, anebo překlad z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)
  • úmrtní list (překlad z ruštiny – do němčiny, anebo překlad z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)
  • ročníkové vysvědčení (překlad do ruštiny a němčiny, anebo překlad z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)
  • překlad ROZHODNUTÍ SOUDU (překlad do němčiny a ruštiny, anebo překlad z ruštiny/němčiny do němčiny/ruštiny)

Žádáte-li od nás překlad diplomu, nebo jiného dokladu z/do ruštiny, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,