Překlad obchodní dohody z holandštiny/nizozemštiny

  • 7.5.2013

Firemní překlad pro česko-holandské firmy – překlad technických příruček. Také překlad s ověřením do holandštiny. Překlady smluv a překlad matričních dokladů. Překlady dokladů o vzdělání z/do holandštiny. Překlady rozhodnutí holandských soudů. Překlad smlouvy z holandského jazyka provedeme již ten samý den, popřípadě do druhého dne od dodání překladu. Možnost vypracování překladu smlouvy i o víkendu. Expresní kontakt na tým překladatelů: 608 666 582

Včera se nám dostal kolem 4 hodiny do ruky velmi expresní překlad. Požadavek zněl: překlad obchodní dohody v rozsahu 9 normovaných stran z holandského jazyka do 20:00. Spočátku jsme pociťovali napětí, ale to velmi rychle opadlo. Do překladu se vložili naše dvě kolegyně, překladatelky z holandštiny a smlouvu společně do 20:00 dodaly.

překlad od holandských právníků a žádost na právní normu

Původní verze byla vytvořena holandským právníkem a ten nám ji tedy zaslal k překladu. Jednalo se o dohodu o provedení díla, která byla relativně komplexní a žádala si pochopitelně právní normu, tedy takový překlad, který by splňoval nároky českého právního jazyka.

OBCHODNĚ-PRÁVNÍ PŘEKLADY DO HOLANDŠTINY

 
 
U překladů obchodně právních se striktně soustředíme na to, aby překlad splňoval tzv. právní nárok, což je náš interní terminus technikus. Jedná se o jakési dorozumívací znaménko mezi překladateli. Naše 2 holandské a 3 české kolegyně překládají právní dokumenty a smlouvy již od roku 1997 a jsou schopny dodat i překlad ověřený.

Zde několik příkladů smluv při překladu z holandštiny/nizozemštiny:

Pro kontaktáž ohledně překladů z/do holandštiny využijte tento řádek ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad obchodní dohody z holandštiny/nizozemštiny