Překlady angličtiny a švédštiny: 3D formáty

  • 27.12.2020
Překlad do angličtiny: Překlad z anglického jazyka: Úředně ověřené překlad. Překlady diplomů, překlad víz, překlad osobních dokladů. Překlady apostille, překlad s doložkou, překlad smluv. Expresní kontakt na hl. odpovědnou osobu: 608 666 582.

Překlad do angličtiny: Překlad z anglického jazyka: Úředně ověřené překlad. Překlady diplomů, překlad víz, překlad osobních dokladů. Překlady apostille, překlad s doložkou, překlad smluv. Expresní kontakt na hl. odpovědnou osobu: +420 608 666 582.

Nadále jako jediní na trhu četné formáty grafické pro ilustrační 3D software (tvorba plánů, bezpečnostních výkresů v sektoku požární ochrany apod), mezi tyto nejčastější patří koncovka DWG, nadále všechny: „Autocad, CAD, Adobe illustartor, Photoshop, PostScript, CorelDraw, všechny CAD/CAM, nadále méně časté: Solid Works, Solid Edge, Aitodesk Inventor, All Autodesk Products, AllPlan, 3dsMax, Maya“.

Překlady do angličtiny a švédštiny: manuály

Z angličtiny překládáme veškeré databáze (manualistika, IT databáze) a manuály. On-line a software databáze pro další import .csv souborů. Angličtinu nadále překládáme společně se švédštinou, tzn. lze vytvořit verze anglické pro další práci anebo pokračovat v tvorbě švédského překladu z anglické předlohy. Švédské a anglické překlad provádí rodilý mluvčí. Švédské a anglické překlad ve spolupráci s IT specialistou/překladatelem.

Překlady z angličtiny a švédštiny

Provádí švédský specialista ve spolupráci s českým překladatelem. Kapacita pro IT a technické překlad pro nově příchozí zákazníky 20 – 30 normovaných stan týdně, případně více – po proběhnutých jednáních. Pro švédského rodilého mluvčího je znalost technické angličtiny velmi samozřejmou záležitostí. U našich 2 švédských kolegů pak také, celoživotním profesním úkolem. Nejlépe anglický text s obsahem technikálií přeloží právě švédský rodilý mluvčí. Kontaktujte nás, žádáte-li švédského rodilého mluvčího. 

FORMÁTY IN-DESIGN PRO PŘEKLAD DO ŠVÉDŠTINY

InDesign 2 and CS with the Adobe InDesign Tagged Text filter InDesign CS2 through CS4 with the Adobe InDesign INX filter InDesign CS4 and higher with the Adobe InDesign IDML filter / další formáty a aplikace u nás poptejte. Lokalizujeme aplikace, programy, webové stránky. Vytvoření webových stránek a mutací ve švédském jazyce – rodilý mluvčí švédštiny. 

Kapacita překladů angličtiny

Dnes se ujímáme překladu do angličtiny vypracovávaného ze švédské předlohy, tedy švédského originálu. Jedná se opět o technický text a technickou švédštinu a její překlad do technické angličtiny. Překlad 1 PDF dokumentu (odemčená verze) v rozsahu 22,1 normovaných stran zadáván ve čtvrtek odpoledne, bude klientům předán v pondělí odpoledne. Jedná se tedy o překlad do angličtiny frekvencí cca 5 normovaných stran/den (včetně víkendu – tedy expresní variantu víkendovou překladatelskou prací).

Žádáte-li překlad angličtiny, kontaktujte nás prosím ZDE. 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady angličtiny a švédštiny: 3D formáty