Překlady angličtiny a švédštiny: 3D formáty

  • 27.12.2020
Překlad do angličtiny: Překlad z anglického jazyka: Úředně ověřené překlad. Překlady diplomů, překlad víz, překlad osobních dokladů. Překlady apostille, překlad s doložkou, překlad smluv. Expresní kontakt na hl. odpovědnou osobu: 608 666 582.

Překlad do angličtiny: Překlad z anglického jazyka: Úředně ověřené překlad. Překlady diplomů, překlad víz, překlad osobních dokladů. Překlady apostille, překlad s doložkou, překlad smluv. Expresní kontakt na hl. odpovědnou osobu: +420 608 666 582.

Nadále jako jediní na trhu četné formáty grafické pro ilustrační 3D software (tvorba plánů, bezpečnostních výkresů v sektoku požární ochrany apod), mezi tyto nejčastější patří koncovka DWG, nadále všechny: „Autocad, CAD, Adobe illustartor, Photoshop, PostScript, CorelDraw, všechny CAD/CAM, nadále méně časté: Solid Works, Solid Edge, Aitodesk Inventor, All Autodesk Products, AllPlan, 3dsMax, Maya“.

Překlady do angličtiny a švédštiny: manuály

Z angličtiny překládáme veškeré databáze (manualistika, IT databáze) a manuály. On-line a software databáze pro další import .csv souborů. Angličtinu nadále překládáme společně se švédštinou, tzn. lze vytvořit verze anglické pro další práci anebo pokračovat v tvorbě švédského překladu z anglické předlohy. Švédské a anglické překlad provádí rodilý mluvčí. Švédské a anglické překlad ve spolupráci s IT specialistou/překladatelem.

Překlady z angličtiny a švédštiny

Provádí švédský specialista ve spolupráci s českým překladatelem. Kapacita pro IT a technické překlad pro nově příchozí zákazníky 20 – 30 normovaných stan týdně, případně více – po proběhnutých jednáních. Pro švédského rodilého mluvčího je znalost technické angličtiny velmi samozřejmou záležitostí. U našich 2 švédských kolegů pak také, celoživotním profesním úkolem. Nejlépe anglický text s obsahem technikálií přeloží právě švédský rodilý mluvčí. Kontaktujte nás, žádáte-li švédského rodilého mluvčího. 

FORMÁTY IN-DESIGN PRO PŘEKLAD DO ŠVÉDŠTINY

InDesign 2 and CS with the Adobe InDesign Tagged Text filter InDesign CS2 through CS4 with the Adobe InDesign INX filter InDesign CS4 and higher with the Adobe InDesign IDML filter / další formáty a aplikace u nás poptejte. Lokalizujeme aplikace, programy, webové stránky. Vytvoření webových stránek a mutací ve švédském jazyce – rodilý mluvčí švédštiny. 

Kapacita překladů angličtiny

Dnes se ujímáme překladu do angličtiny vypracovávaného ze švédské předlohy, tedy švédského originálu. Jedná se opět o technický text a technickou švédštinu a její překlad do technické angličtiny. Překlad 1 PDF dokumentu (odemčená verze) v rozsahu 22,1 normovaných stran zadáván ve čtvrtek odpoledne, bude klientům předán v pondělí odpoledne. Jedná se tedy o překlad do angličtiny frekvencí cca 5 normovaných stran/den (včetně víkendu – tedy expresní variantu víkendovou překladatelskou prací).

Žádáte-li překlad angličtiny, kontaktujte nás prosím ZDE. 

Share Button
Zařazeno do témat: ,