Překlady angličtiny: „státní ověření“

  • 15.2.2021
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582

Překlady angličtiny a nejvyšší státní ověření činí z našich dvou kolegů – soudních tlumočníků jazyka anglického, výkonnou jednotku pro více, než dvě desítky ověřených překladů týdně. Převážně se jedná o následující typy dokumentů, z nichž některé překládáme pravidelně i z jazyka: maturitní vysvědčení, výpis známek a předmětů, plná moc, rodný list, oddací list, vysokoškolský diplom (zde probíhá překlad přímo z latiny).

Překlad angličtiny: vysvědčení

V rámci překladů maturitních vysvědčení do angličtiny poskytujeme nejflexibilnější servis na trhu, vč. soudního ověření a to za bezkonkurenční cenu. Překlad vysvědčení je dodáván zpravidla do 1-2 dnů nebo také expresně. Překlady angličtiny tak dosahují v celkovém počtu cca 40 jednotek týdně. V těchto jednotkách jsou zahrnuty, jak překlad s ověřením, tak překlad technické; nadále překlad z tzv. produktové chemie.

www.i-translators.eu/preklady-z-anglictiny-2/

Vedle tzv. výrobních překladů angličtiny, kam počítáme všechny technické překlad, zde stojí specifická oblast: chemie. Máme ji dělenou zvlášť z důvodu poměrně rozsáhlé jednotky, a tou jsou: bezpečnostní listy (slovensky: karta bezpečnostných údajov, anglicky: safety data sheet, atd.). Těmi pokrýváme prakticky celou kapacitu v rámci překladů z chemie. Další menší části tvoří produktové etikety: přední i zadní strany s výstražnými symboly (podobně jako safety data sheet i zde pod taktovou tzv. zákonných frází).

Metodika vypracování lékařských překladů z/do angličtiny:

  • lékaři a farmaceuti pro lékařské překlad
  • ortopédi, neurologové, kardiologové, onkologové na jednom místě
  • možnost vypracování expresních lékařských překladů
  • možnost překladů lékařských zpráv z/do angličtiny z/do jiných jazyků
  • kombinace: angličtina-čeština-slovenština-angličtina-ruština-francouzština-španělština
Typologie posledních překladů: (překlad do angličtiny)

Poptávka: prosím o překlad do angličtiny. Poptávka klienta: prosím o překlad do angličtiny. Termín 29.6. 2017. Poptávka: Překlad lékařské zprávy – prosím o překlad do angličtiny. termín by byl do 29.6. 2017. Dotaz – prosím o ověřený překlad dle zákona o soudních znalcích. Pro spěšné objednání klient zasílá fakturační údaje dle platného OP. Detail poptávky: dotaz na možnost realizace do pátku. Učiněny dvě nabídky: expresní / běžná.

Překlad rodného listu: angličtina – francouzština

Doručená pošta (bez předmětu) – Poptávka – překlad rodného listu s apostille z angličtiny do češtiny a francouzštiny Nabídka: – překlad 1 NS do českého jazyka. Klient děkuje za překlad textu z angličtiny x 20 stran / a žádá daňový doklad za překlad. Téže žádá další překlad.
Doručená pošta: – prosím zrealizovat překlad z angličtiny do italštiny v příloze. Právní překlad: italský právník. Odborný právní překlad smlouvy, jehož originál je v anglickém jazyce. Italský klient působící v Praze, žádá právní překlad do svého obchodního jazyka, tj. italštiny. Účtováno, jako výchozí normovaná strana.

Pro překlad překlad z/do angličtiny – nás naši klienti zpravidla kontaktují ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,