Překlady rodných listů angličtina

  • 12.12.2018
  • překlad rodných listů do angličtiny pro neplátce DPH se slevou 21 %
  • expresní dodání překladu
  • ceníky některých překladů
  • rychlý kontakt na překladatele v Praze: 608 666 582
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady rodných listů angličtina Praha v rámci němčiny, angličtiny. Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

 
Soudní překlad z/do angličtiny pro vás náš tým kolegů vypracuje bez zbytečných průtahů a většinou i na počkání. Jsme k dispozici ve všední pracovní den i o víkendech či i ve večerních hodinách. Jsme tým více, jak 60 soudních tlumočníků, mezi nimiž více jak 12 kolegů pro anglický jazyk v celé ČR. V rámci anglického jazyka provádíme překlad: všech dokladů pro úřady, dokladů obchodních.
 

Překlady rodných listů angličtina

Většina expresních překladů proběhne v režimu expresní poptávky (Soudní překlad do daného jazyka: Express), ke spokojenosti klienta. Nejpoptávanější lokalitou pro soudní překlad z nebo do angličtiny v režimu express proběhne na území Prahy. Konkrétně pak: Praha 1, Praha 2 a Praha 3. Soudní překlad předáváme svázané s originálním dokumentem: tj. přímo originálem českého nebo anglického dokumentu, anebo s jeho ověřenou kopií. Méně časté varianty, jsou svaz: s obyčejnou kopií, nebo pořízení kopie PDF a její zaslání na E-mail klienta.

Ověřený překlad express – předání Praha ve 24:00

Běžnou praxí u předání ověřeného překladu (NOČNÍ EXPRESNÍ PŘEKLAD PRAHA), je forma exkluzivní formy, překladu dodaného s razítkem a doložkou soudního znalce v nestandardní čas. Za nestandardní čas je považován noční překlad a jeho předání v noci (např. v případě náhlého nebo krátce plánovaného odletu s dokumenty v ruce). Krátký překlad 2 rodných listů s apostilou: ruština, angličtina, němčina, italština – provedeme s předáním ve 24:00 hod. Tj. překlad, jako podklady k překladu, přijmeme ve 20:00 a ve 24:00 předáváme překlad rodných listů klientům v Praze.

Tým soudních tlumočníků pro angličtinu Praha, kontakt ZDE.

 
Share Button

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady rodných listů angličtina